آب تصفیه شده در دیگ بخار

افرادی که از دیگ های بخار پوسته ای استفاده می کنند غالبا از آبهای تصفیه شده استفاده می کنند و برای آب ورودی به دیگ بخار آب را بوسیله ستون‌های رزین تصفیه می‌کنند.

آب ورودی: دستگاه‌های آب شیرین کن به طور کلی از رزین کاتیونی مشابه سدیم با آب نمک برگردانده می‌شود.

نکاتی در مورد کارکرد بهتر آب شیرین کن:

۱-بعد از کم کارکردن رزین سختی دستگاه آب شیرین کن بالارفته شستشو خوب صورت گرفته تااملاح مانده خارج شود.

۲-برای بهتر عمل کردن رزین از آب نمک خوب استفاده شود. آب نمک باید در منبعی کاملاً ته نشین شود و به دستگاه آب شیرین کن منتقل شود.

۳-در آب تصفیه نشده تقریباً ۱۰pmm اکسیژن است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

۴- آب تصفیه شده هم تقریباً دارای ۱۰ pmm اکسیژن است. حدوداً همه اکسیژن این آب بایدحذف شود. پس حرارت آب ورودی باید بالا باشد.

مقداراکسیژن باقی مانده بوسیله اضافه کردن موادی خاص باید حذف شوند. سختی آب تولید و آب دی اریتور را نهایتاً هر چند ساعت باید آزمایش کرد که اگر دوباره سختی بالا رفت باید دستگاه آب شیرین کن را دوباره احیا کرد.

بیشتر بخوانید: آب شیرین کن صنعتی ro

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا