شرکت آب شیرین کن صنعتی در قشم

مدیر روابط عمومی سازمان مناطق آزاد کشور گفت: جزیره قشم می‌تواند در آینده از قطب های دانش فنی و گردشگری کشورمان ایران محسوب شود. همچنین می‌تواند از تولید کنندگان نمونه دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی RO باشد.

به گفته رئیس منطقه آزاد بهترین راه برای این که آب شور دریای خلیج فارس و جزیره کیش را بتوانیم شیرین کنیم این هست که از دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی و دریایی شرکت‌های سازنده استفاده کنیم.

درباره آب شیرین کن صنعتی قشم اسمز معکوس او در ادامه گفت: با این که حدوداً ۳ سال است این شرکتها در جزیره قشم به ثبت رسیده. ولی با این اوصاف چیزی نزدیک به ۱۵ دستگاه آب شیرین کن در آنجا نصب شده است و در حال استفاده می‌باشد.

سخنگوی کل صنعت مناطق آزاد قشم گفت که این شرکتها توانایی این را دارد که در هر ابعاد و برای هر صنعتی می‌تواند دستگاه آب شیرین کن صنعتی قشم تولید کند که این به خودیه خود باعث تمایز این شرکت با بقیه شرکت‌های تولید کننده است.

بیشتر بخوانید: آب شیرین کن صنعتی ro

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

او در ادمه گفت: به علت نام گذاری امسال به سال اقتصاد مقاومتی برای ساخت این دستگاه‌های اسمز معکوس و منتاژ آنها اولویت اول با قطعات داخلی می‌باشد و اگر قطعات ایرانی یافت نشد به قطعات خارجی روی اوریم.

مهندس زین الدینی مدیر عامل شرکت آتیه انرژی تلاش گفت: قطعات این دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی از چند کشور اروپایی مثل انگلستان، تایوان، امریکا و آلمان وارد می‌شوند و در شهرک صنعتی ۴ دانگه بر روی بدنه سوار می‌شوند.

با توجه به توافاقات صورت گرفته ایران با کشورهای ۱+۵ پیش بینی می‌شود که قشم در آینده‌ای نچندان دور به یکی از قطب های اصلی صنعت در کشور ما و حتی در خلیج فارس از طریق شیلات و صنعت تبدیل شود و ما امید واریم که با کمک مسئولین گام بلندی در احقاق این امر بر داریم.

مدیر عامل شرکت آتیه انرژی تلاش در دیدار با مسئولین منطقه ازاد کیش گفت: تولید دستگاه آب شیرین کن قشم به روش اسمز معکوس یک راه حل کاربردی و کامل برای حل مشکلات شوری آب است.

وی در ادمه گفت: در نگاه کلی دستگاه آب شیرین کن یک پروسه پیچیده و سخت است ولی در کل اینطوری نیست و فقط و فقط تبدیل کردن آبهای شور و لی شور به آب شیرین است.

شرکت‌های سازنده دستگاهای آب شیرین کن با در دست داشتن چندیدن پروژه فعال در سرارسر جزیره قشم باعث شده است که چندین نیروی بومی بر سر کار آیند و باعث اشتقال زایی شده است و امید داریم که در آینده تعداد این افرارد بالاتر برود و ما هم از نیروهای بومی بیشتری اسفتاده کنیم.

مهندس زین الدینی در خصوص شیرین کردن آب شور اعلام کردند که این مراحل به دو قسمت تبدیل می‌شود: اول نمک زدایی و زین پس عبور از فیلتراسیون تعبیه شده داخل دستگاه.

ما به دلیل این که کشورمان یکی از کشورهای کم آب دنیا است باید از نعمت‌هایی که خدا برای ما قرار داده است استفاده کامل را ببریم و آب‌های دریایی را که می‌توان با آب شیرین کن صنعتی قشم شیرین کرد با استفاده از دستگاه‌های آب شیرین کن اسمز معکوس می‌توان شیرین کرد.

پیشگیری کننده رسوب روی سطح ممبرانها با استفاده از آنتی اسکالانت های درجه یک می‌باشد.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا