کاربرد آب شیرین کن صنعتی ro

طرز کار دستگاه آب شیرین کن صنعتی ro

قاعده تصفیه آب با استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی بالا بردن فشار در جریان آب خام داخل شده برای شکست فشار اسمزی معمول و رد شدن آن از ممبران است. به این صورت آب خام داخل شده به دو جریان آب با عناصر خیلی کم و آب سخت با عناصر خیلی زیاد قسمت می‌شود.

زمانی که شدت فشار وارد شده به آب خام داخل شده به مقداری باشد که فشار اسمزی معمول غالب شود، آب تصفیه شده از ممبران دستگاه آب شیرین کن صنعتی Ro رد شده و املاح موجود قبل از ممبران مقداری می‌ماند و داخل جریان غلیظ می‌شود.

جریان غلظت آب را می‌توانیم دفع کنیم یا دوباره برای استفاده به عنوان آب خام به دستگاه آب شیرین کن صنعتی Ro برگرداند. جریان آب عبور کرده از ممبران که تحت نام آب شیرین کن استفاده می‌گردد حدوداً ۹۵ تا ۹۹ درصد عناصر خود را به این طریقه از دست می‌دهد.

بیشتر بخوانید: آب تصفیه شده در دیگ بخار

لازم به ذکر است که در عملیات اسمز معکوس دستگاه آب شیرین کن صنعتی از راه فیلتراسیون متقاطع انجام می‌گردد. بهره بردن از روش فیلتراسیون طبیعی دستگاه آب شیرین کن صنعتی Ro موجب کیپ شدن ممبران یا رد شدن عناصر سفت و جامد از ممبران می‌شود.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

با بهره گیری از فیلتراسیون متقاطع آب تصفیه شده از یک سمت ممبران و عناصر محلول از سمت دیگر ممبران حرکت می‌کند.

برای جلوگیری از کیپ شدن ممبران رد شدن جریان سخت و غلیظ از روی ممبران دستگاه آب شیرین کن صنعتی Ro با عبور نامنظم خیلی تأثیر خواهد داشت.

تلفکس: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا