ارائه آب شیرین کن کشاورزی تهران

ارائه و تامین آب شیرین کن کشاورزی تهران

به نقل از سایت کلوپ خبرنگاران استان تهران جناب اقای سعیدی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان جهرم از استارت زدن یک عدد دستگاه آب شیرین کن شرکت آتیه آنرژی تلاش صنعتی اسمز معکوس در جهرم را خبر داد و تاکید کرد که دستگاه آب شیرین کن کشاورزی تهران می‌تواند آب با شوری و سختی بالا را تصفیه کند.

او در ادامه گفت: باغ‌هایی که با آبهای شور و با سختی بالا ابیاری می‌شوند اکثراً باردهی کمتری دارند و باعث می‌شود که خاک هم به مرور زمان بی حاصل شود.

سعیدی در ادامه گفت: برای استفاده آب شیرین کن کشاورزی تهران آب در باغداری و زراعت باید tds آب از ۳۰۰ بالاتر نرود و کشاورزان برای بهبود وضعیت موجود و ثمردهی بالاتر میتواند که با نصب دستگاه آب شیرین کن شرکت آتیه انرژی تلاش ro مشکل خود را به کلی حل کنند.

بیشتر بخوانید: آب‌ شیرین‌کن کشاورزی در جنوب 

او گفت: در تهران یک کشاورز عزیز دستگاهی نصب کرده است که می‌تواند آب با تی دی اس ۷۰۰ هزار را به زیر ۱۰۰ برساند و این به خودیه خود باعث شده است که هم محصولات بهتری داشته باشد و هم این که خاک حاصل خیزتری داشته باشد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

اقای حبیبی کشاورزی که دستگاه ro نصب کرده است در مصاحبه با تیم خبرنگاری ما گفت که نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان هزینه برای نصب دستگاه کرده است که دز بیست و چهار ساعت چیزی نزدیک بر ۷۰۰ متر مکعب آب تولید دارد و همین کار باعث شده است که از بقیه کشاورزان که از این سیستم استفاده نکرده است جلوتر باشد.

شرکت آتیه انرژی این تلاش را می‌کند که با ساخت دستگاه‌های علمی مشکلات کشاورزان عزیزمان را حل کند. ناگفته نماند دستگاه آب شیرین کن شرکت آتیه انرژی تلاش در سراسر کشور نصب شده است و خوشبختانه ثمر بخش هم بوده است و مشکلات کشاورزان عزیزمون رو در مسئله شوری آب کاملاً برطرف کرده است.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا