آنتی اسکالانت در تصفیه آب

در آب ورودی به دستگاه تصفیه آب نمک وجود دارد برای مثال وجود کربنات کلسیم و… که وجود این نمک‌ها در دستگاه تصفیه آب باعث تشکیل رسوب در داخل ممبران ها و اطراف آن و همچنین داخل وسل ها وجداره های اطراف پمپ می شودکه باعث عملکرد ضعیف دستگاه تصفیه آب و گرفتگی ممبران ها و در نهایت کاهش طول عمر ممبران ها و یا اوت شدن آن می‌شود. برای اینکه ما از ایجاد تشکیل رسوب جلوگیری کنیم از موادشیمیایی ضدرسوب بنام آنتی اسکالانت استفاده می‌کنیم. باید توجه داشته باشیم که این مواد مرغوب و با کیفیت باشد، زیرا مواد بی کیفیت باعث تولید پایین و افزایش تی دی اس در دستگاه تصفیه آب می‌شود.

روش تزریق آنتی اسکالانت:

این مواد را براساس میزانی که شرکت سازنده اعلام می‌کند باآب تصفیه شده مخلوط می‌کنیم و در ۲۴ ساعت بوسیله دوزینگ پمپ که قبل از پمپ طبقاتی می‌باشد به دستگاه تصفیه آب یا آب شیرین کن تزریق می‌کنیم.

 

تلفکس جهت مشاوره و خرید: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا