اثربخشی سیستم‌های الکترونیکی یا مغناطیسی برای نرم کردن آب

آیا سیستم الکترونیکی اثر بخشی خاصی برای نرم کردن آب دارد؟

هر چند سال یک شرکت جدید دیگر با یک محصول معجزه آمیز “جدید” ظهور می‌کند که قرار است مزایای استفاده از فیلتر آب را بدون استفاده از نمک ارائه دهد. واکنش خریداران کاملاً واضح است. من می‌توانم از تصفیه کننده خود خلاص شوم، خرید و حمل نمک را متوقف کنم و فقط این دستگاه کوچک را به لوله کشی گره می‌زنم و آب نرم تولید خواهد شد.

با این حال، واقعیت این است که این نوع محصولات بیش از ۳۰ سال در بازار و خارج از کشور بوده‌اند. معمولاً با افزایش شکایات مصرف کننده، سریعاً می‌آیند و می‌روند، و شرکت جدید را مجبور می‌کند به منطقه دیگری بروند یا با اسم دیگری فعالیت خود را از سر گیرند.

با ظهور بازاریابی دیجیتال، ما یقین داریم که این شرکت‌ها و محصولات برای گمراه کردن مصرف کنندگان و فروش به میلیون‌ها نفر با مزایایی که هرگز محقق نمی‌شوند، در بازار ورود می‌کنند.

بیشتر بخوانید: آب شیرین کن کشاورزی RO

سختی گیر مغناطیسی چیست؟

سختی گیر آب مغناطیسی یک سیستم تصفیه آب است که ادعا می‌کند با عبور از یک میدان مغناطیسی، سختی آب را کاهش می‌دهد. ایده این است که با استفاده از آهنربای قوی در ورودی لوله کشی و تجهیزات، حلالیت آب را بالا می‌برد یا یون‌ها را تغییر می‌دهد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

حقیقت در مورد سیستم‌های تصفیه آب الکترونیکی یا مغناطیسی

وقتی آب از میدان مغناطیسی واحد عبور می‌کند، از نظر تئوری، یون‌های کلسیم و منیزیم تغییر می‌کنند و دیگر قادر به ایجاد رسوب نیستند. با این حال، سختی گیر مغناطیسی کلسیم و منیزیم را حذف نمی‌کند.

این عناصر عامل سختی آب هستند این امر به ویژه در مکانهایی که آب در آن قرار دارد مانند مخازن آب گرم خود را نشان می‌دهد، اطلاعات کمی وجود دارد که نشان می‌دهد سیستم‌های تصفیه آب مغناطیسی برای نرم شدن آب قابل اعتماد هستند.

راندمان تصادفی آن ممکن است ناشی از سایر عوامل مانند میدانهای مغناطیسی، مسافت طی شده آب از سختی گیر و مدت زمانی که آب در لوله باقی مانده است باشد.

سیستم‌های تصفیه آبی که واقعاً کار می‌کنند

اگر برای سیستم آب آشامیدنی با کارایی بالا، دستگاه تصفیه آب یا سایر فیلتر آب در حال خواندن این مقاله هستید، با ما تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان برای خرید بهترین سیستم تصفیه آب برای کاار یا منزل خود باشید سیستم‌های تصفیه آب ما تا حد زیادی کیفیت آب را بهبود می‌بخشد.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا