احداث تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب

رییس مرکز نوسازی روش استفاده فاضلاب شرکت مهندسی آبفای ایران گفت: با در نظر گرفتن این که اکثر عملکرد شرکتهای آب و فاضلاب خدمت رسانی بوده است، اشاره کرد: پیش روی و از نو ساختن داشته‌هایمان، استفاده و عیب یابی و نگهداری بهتر مدیریت درخواست خدمت رسانی آب و فاضلاب از بیشترین وظایف است.

این فرد مسول در گفت و گوی در رابطه با آخرین شرایط صنعتی آب و فاضلاب در ایران گفت:

مقدار جمعیت زیر نظر تاسیسات آبی در بخش‌های شهرها ۹۹.۲ درصد و در بخش‌های دیگر ۷۲ درصد است و به علاوه این که این میزان جهت تاسیسات فاضلابی در بخش‌های شهر ۴۴.۳۵ و در بخش‌های روستایی ۰.۳۶ است.

آقای وکیلی تصفیه خانه‌های فاضلاب در آمار مورد استفاده شهری را ۱۶۰ عدد و برای بخش روستایی ۳۵ عدد اهلام کرد و گفت: شهرها و روستاهایی که از تاسیسات فاضلاب بهره می‌برند در شهرها ۲۸۶ عدد و در بخش روستایی ۴۲ عدد است که هم اکنون ۱۰۷ تصفیه خانه در دست ساخت است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا