ازن ژنراتور در مرغداری و دستگاه ازن

موارد استفاده از ازن ژنراتور (سیستم ازن):

– ضدعفونی کننده آب مرغ داری ها توسط ازن ژنراتور:

ازن ژنراتور در مرغداری-دراکثر آب‌های موجود در طبیعت آلودگی‌های میکروبی که موجب بیماری می‌شود وجود دارد که باعث پایین آمدن راندمان تبدیل غذا به گوشت می‌شود.

معمولاً برای ضدعفونی کردن آب‌ها در صنایع مختلف از جمله مرغ داری ها و گاوداری‌ها و پرورش ماهی و محصولات گلخانه‌ای وکشاورزی و تولیدات مواد خوراکی و غذایی از ازن استفاده می‌شود که علاوه بر اینکه موجب می‌شود آب ضدعفونی شده و آلودگی‌های میکروبی آن حذف شود هیچگونه مواد شیمیایی در آب بجای نمی‌گذارد.

بیشتر بخوانید: استفاده از تریبون گاز در تولید آب شیرین

کم شدن بیماری‌های طیور وحفظ سلامت آنها:

زمانی که در مرغ داری ها از ازن ژنراتور استفاده می‌کنیم باعث می‌شود پاتوژن ها به طور کامل از بین برود از جمله فرآیند جوجه کشی و تخم گذاری وتولید گوشتی و….

کار اصلی ازن ژنراتور در مرغداری از بین بردن تمامی باکتری‌ها ویروس‌ها قارچ‌ها وکپک ها و تمامی آلودگی‌های میکروبی می‌باشد لذا استفاده از ازن در مرغ داری ها و پرورش موجود زنده باعث می‌شود میزان بیماری‌ها و تلفات و مرگ ومیر به طور بسیار زیادی کاهش یابد و استفاده پی در پی ازن در مرغ داری ها باعث حفظ سلامت مرغ داری ها و کاهش یافتن بیماری‌های ویروسی و کاهش یافتن میزان مرگ و میر مرغ‌ها می‌شود.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

عملکرد تأثیر دستگاه ازن نسبت به سایر روش‌های میکروب کشی بسیار زیاد است به طوریکه ازن پس از ضدعفونی کردن آب تبدیل به اکسیژن می‌شود.

در صنعت روش‌های مختلفی برای حذف آلودگی‌های میکروبی وجود دارد که استفاده از ازن بهترین و سالم‌ترین روش می‌باشد که اکثر کارشناسان تصفیه آبهای صنعتی برای حذف ویروس‌ها و باکتری‌ها ازن را پیشنهاد می‌نمایند.

ضدعفونی کردن موادغذایی مرغ داری ها توسط ازن ژنراتور:

با استفاده از ازن ژنراتور مواد غذایی مرغ داری ها به طور کامل ضدعفونی شده و تمامی ویروس‌ها و باکتری‌ها و سموم قارچی موجود در خوراک از بین می‌رود و در نتیجه خوراک طیور سالم‌تر می‌شود و همین امر باعث حفظ سلامتی آن‌ها می‌شود

از بین بردن بوی اطراف مرغداری توسط دستگاه ازن:

یکی از خواص ازن ژنراتور این است که تا حدی می‌تواند از بوی بدی که ابر اثر بوی مرغداری‌ها بوجود می‌آید را کاهش پیدا کند

ضدعفونی کردن داخل سالن و لوازم‌های مرغ داری ها با استفاده از گاز ازن:

گاز ازن می‌تواند به تمامی محفظه‌های مرغ داری ها نفوذ کند وتمامی آلودگی‌های میکروبی موجود در سالن مرغ داری را از بین ببردوباعث جلوگیری از رشد باکتری‌ها و ویروس‌ها شود.

کاربردهای مفید استفاده از ازن:

به طور کلی و با واکنش سریع می‌تواند تمامی آلودگی‌هایی که تبدیل به بیماری می‌شود را از بین ببرد

استفاده از گاز ازن برای کشته شدن میکروب‌ها نسبت به سایر روش‌های میکروب کشی به مراتب بهتر است که علاوه بر کشته شدن میکروب‌ها دارای یکسری خواص مفید برای موجودات زنده از جمله دام و طیور می‌باشد.

استفاده از ازن از لحاظ اقتصادی خیلی خوب می‌باشد زیرا به هیچ عنوان دارای مواد مصرفی نمی‌باشد و بوسیله برق کار می‌کند و تهیه آن برای مشتریان و استفاده کنندگان از ازن بسیار آسان می‌باشد.

به هیچ عنوان دارای هزینه‌های اضافی نمی‌باشد لذا از لحاظ اقتصادی قابل استفاده می‌باشد. قیمت‌های دستگاه ازن بستگی به ظرفیت استفاده از آن دارد که در ظرفیت‌های گوناگون از کوچک به بزرگ تولید و یا وارد می‌شود.

به دیگر مزایای ازن ژنراتور می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کارکردن بسیار آسان
  • کم شدن هزینه‌های مرغ داری در تهویه
  • اضافه شدن وزن و بزرگی طیور
  • کم شدن هزینه‌های گرمایشی
  • پایین آمدن تلفات طیور در مرغ داری ها
  • اضافه شدن فرآیند تبدیل شدن غذا به گوشت
  • با کیفیت شدن تولیدات طیور از جمله تولید تخم مرغ

از بین رفتن تمامی باکتری‌ها ویروس‌ها سموم قارچی و آلودگی‌های میکروبی که باعث بیماری طیور می‌شود.

در مرغداری‌هایی که علاوه بر آلودگی میکروبی شاهد بالا بودن تی دی اس باشیم نیاز به نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی نیز داریم که باید توجه به این نکته کرد ظرفیت درست انتخاب شود که آب شیرین کن صنعتی خیلی در استفاده نباشد و برای سیستم اسمز معکوس استراحت نیز در نظر گرفت.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا