اساسی‌ترین معضلات از استفاده از آب با سختی بالا در صنایع

یکی از اساسی‌ترین معضلات از استفاده از آب با سختی بالا در صنایع، ایجاد شدن طبقه طبقه رسوب در دیواره‌های دیگ‌های بخار، شلنگ‌های آب با درجه حرارت بالا و تاسیساتی که در نزدیکی آب‌های با دمای بالا وجود دارند.

جمع شدن و زیاد شدن ضخامت این طبقه‌های رسوب در گذشت زمان باعث می‌شود که هیترها کارای مثبت خود را از دست بدهند و انرژی بیشتری مصرف شود و علاوه بر این نکات هیزنه های بیشتری به بار می آید. مثلاً برای نگهداری، تعمیرات و هدایت سیستم‌ها.

لایه‌های رسوبی نتنها به وسایل کارخانه جات صنعتی آسیب می زند بلکه باعث از بین رفتن سیستم تاسیسات و کم شدن فشار آب می‌شود و باعث این می‌شود که مکان مناسبی جهت انتشار میکروب‌ها باشد که قاعدتاً مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

آب سخت توانایی این رادارد که به وسیله روی که از لوله‌های گالوانیزه نو به وجود آمده است به مرور زمان زیاد شود. پس هرچقدر آبی که مورد استفاده قرار می‌گیرد دارای خلوص بیشتری باشد سیستم ما بهتر و با طول عمر بیشتری کار می‌کند و معضلات خوردگی در طولانی مدت تشکیل می‌شود.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا