انتقال آب به قم

به گزارش صبا به نقل از ایسنا، حمیدرضا تشیعی در مورد وضعیت آبرسانی به قم با توجه به این که انتقال آب از سرشاخه‌های دز به قمرود در حالی صورت گرفت که یکی از اصلی‌ترین شهرها برای آبرسانی قم بود، اظهار داشت: عده‌ای از مردم ترجیح می‌دهند آب بسته بندی تهیه کنند و یا از آبی بهره ببرند که به صورت کارتی توزیع می‌شود. شرایط در قم فرقی نکرده و همچنان آب کارتی مانند گذشته توزیع می‌شود.

تشیعی در مورد علت نارضایتی برخی از ساکنان قم مبنی بر این که آب تنها برای مدتی شیرین شد با اشاره به وضعیت سد ۱۵ خرداد افزود: این سد در حال حاضر تغذیه شده و تغییر خاصی نداریم. اما لازم است روی خط انتقال تعمیراتی صورت گیرد.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تاکید کرد: به محض انجام تعمیرات مربوط به خط جریان آب مجدداً وصل می‌شود و از سد ۱۵ خرداد برداشت صورت می‌گیرد.

تشیعی در مورد توزیع آب کارتی در قم به عنوان یکی از سه شهری که در آن آب کارتی عرضه می‌شود گفت: آب کارتی مانند گذشته همچنان توزیع می‌شود و با وجود انتقال آب نیز این کار پایان نمی‌یابد

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا