برخی نظام تخصیص آب را دشمن خود می‌دانند

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو افزود: برخی افراد در کشور ما نظام تخصیص آب را دشمن خود می‌پندارند. در صورتی که اگر نظارت و کنترل مداوم بر برداشت‌های آب وجود نداشته باشد، این منابع ناپایدار خواهد بود.

به گزارش صبا به نقل از پاون، مهندس ” علیرضا دائمی” امروز (چهارشنبه) در اولین همایش سراسری مدیران امور و روسای ادارات منابع آب شهرستان‌های کشور در محل ساختمان ستادی وزارت نیرو برگزار شد، گفت: تمامی مدیران ما از وضعیت بحرانی آب در کشور و شرایط حاکم بر منابع آب مطلع‌اند، ولی باید دید دانسته‌های ما چرا در مرحله اقدام برای حل مشکل به خوبی اجرایی و عملیاتی نمی‌شود.

وی با بیان اینکه بدون سرمایه اجتماعی هیچ طرحی نمی‌تواند موفق باشد، گفت: بحران منابع آب بحرانی است که در جامعه ما مطرح است و ما به دنبال انجام یک کار جدی و مؤثر در این زمینه هستیم، اما مدیریت ما به رسیدگی به مباحث بحران همچون کف‌شکنی و مسدود کردن چاه غیرمجاز ختم شده است، در حالی که باید فراتر از این نگاه کرد.

دائمی ادامه داد: هم اکنون بحران آب تمام ابعاد محیط زیست کشور را تحت تأثیر قرار داده که نمونه بارز آن وضعیت خوزستان است.

وی با بیان اینکه بخش عمده کشور ما محدوده خشک و فراخشک است، گفت: این کشور در ۵۰ سال گذشته ۱۵ میلیون نفر جمعیت داشت، هر چند که زندگی و معیشت آنها مبتنی بر کشاورزی بود، اما منابع و مصارف آب هم‌خوانی داشت و نیاز به مدیریت پیچیده‌ای نداشت.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

 

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا