بهره گیری از آب شور و سختی بالا و فاضلاب در زراعت (سبک گلخانه‌ای) در شیراز

به خبری که کارکنان کلوپ خبرنگاران شیراز سرکار خانم برمشوری در اختیار ما گذاشتند توجه کنید.

دستگاه آب شیرین کن صنعتی را از روش آئروپونیک و کشاورزی به روش خاکی با استفاده از سیستم کاهش دما، پوشال‌ها و پنکه تولید شده است.

مسئول سازمان نخبگان شیراز اعلام کرد: شرایط بهره گیری از آبها با شوری بالا و فاضلاب در کشت به روش گلخانه‌ای، کم کردن فرسودگی در مجموعه آبیاری و جلو گیری از هدر رفت انرژی در سرچشمه‌ای بستر از هدف‌های تولید این دستگاه است.

جناب خلفی نژاد ادامه داد:

از بین بردن معایبی مثل جمع شدن ترکیب‌های از جمله: na-cl، no+، منتج از جذب در ساقه و میوه، فرستادن با سرعت بالای میکروب‌ها و بیماری‌ها به دلیل مسدود بودن ساختار محلول رسانی، تبدیلات زیاد PH داخل ترکیبات غذایی، درست کردن روز مره ترکیبات غذای و تحت نظر داشتن PH و کیپ شدن نازل‌ها از خوبیهای تولید این دستگاه است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

این سیستم به دلیل ساخت به صورت خاص مخزن کشت، نحوه آبیاری به صورت جدید و ویژه و رسیدگی عالی جهت رشد گیاه‌های گوناگون گلخانه‌ای است.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا