به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز برای طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب

با نظر به گوناگونی دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی از حیث مقدار تولید، دقت تصفیه و نوع سیستم و مشخص شدن نوع دستگاه مورد احتیاج متقاضی، ابتدا اطلاعاتی در مورد دستگاه تصفیه آب صنعتی مورد نیاز است که نحوه انجام کار آن را توضیح و شرح دهد.

الف) بدست آوردن اطلاعات مورد احتیاج به منظور طراحی وساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی:

۱- بدست آوردن و اندازه گیری پارامترهای مورد احتیاج با مشورت کارشناسان از مشخصات فیزیکی، شیمیایی و باکتریولوژی آب خام در دسترس.

۲- محل تأمین آب خام (چاه، آب لوله کشی شهری یا شهرک صنعتی، رودخانه، دریا) و فشار آن.

۳- حداکثر آب تصفیه شده مورد احتیاج در ۲۴ ساعت شبانه روز.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

۴- کیفیت آب تصفیه شده درخواستی و مورد مصرف آن (آب به چه منظور مورد بهره برداری قرار می یگرد؟ بطور مثال: به منظور تولید مواد غذایی، داروسازی و محصولات کشاورزی یا به دلیل شرب، شستشو، استفاده در تاسیسات جهت ممانعت از رسوب آب و …)

۵- محل اجرای پروژه.

۶- محدودیت‌های اجرایی در صورت وجود شامل: زمان، نوع و اندازه فضای در دسترس جهت تعبیه و راه اندازی، فشار آب و …

ب) ارسال اطلاعات:

بعد از بدست آوردن اطلاعات بالا به انضمام آدرس، شماره تلفن و فکس یا ایمیل به شماره فکس: ۶۶۴۲۰۹۹۵ – ۰۲۱ و یا ایمیل atie_energy@yahoo.com ارسال نمایید.

پ) بررسی اطلاعات شما و ارسال پیشنهاد فنی و مالی:

اطلاعاتی که شما ارسال کردید در اولین فرصت توسط واحد فنی مورد مطالعه قرار می‌گیرد و در صورت دارا بودن از استعداد کاری و امکانات مورد احتیاج با شما تماس به عمل خواهد آمد. در صورت ازدیاد سفارشات و خلاء استعداد کاری از شرکت‌های همکار به منظور انجام سفارش شما استفاده و قبلاً به محضرتون معرفی خواهد شد.

ت) اجرا:

بعد از توافقات اولیه بین طرفین و اخذ پیش پرداخت ساخت، نصب و راه اندازی دستگاه بعد از مدت زمانی که در پیشنهاد قید ذکر شده استبه اتمام می‌رسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا