بومی سازی آشغالگیر سد

محمد علی افشاری –مدیر شرکت بومی کننده آشغالگیر سد با تکنولوژی نو- در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: نوعی از آشغالگیر را بومی سازی کرده‌ایم که پیش از این در ایران مورد استفاده قرار نگرفته بود و این آشغالگیر در نیروگاه‌های برقابی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به این نکته که جمع شدن آشغال بیش از شش سانتی متر به توربین صدمه می‌رساند اظهار داشت: این آشغال گیر ‌ که بومی سازی شده می‌باشد براساس زمان تعریف شده به طور خودکار و با فاصله زمانی اقدام به جمع‌آوری آشغال‌ها می‌کند تا صدمه‌ای به توربین نیروگاه برقابی وارد نشود.

افشاری با اشاره به این‌که برای نخستین بار این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک در سد تاریک اجرا شده است و تنها نمونه موجود است

گفت: در این نمونه به عمق ۱۲ متر و عرض ۴.۵ متر در زیر آب آشغال‌ها به طور اتوماتیک بالا آورده می‌شود.

گفت: تاکنون نمونه‌های اتریشی، فرانسوی، آلمانی و به طور کلی غربی آشغالگیر سد به ایران وارد می‌شده است. نمونه‌های خارجی این آشغالگیر به طور متوسط با نرخ ۴۰۰ هزار یورو فروخته می‌شود در صورتی که ما توانستیم آن را به قیمت ۸۰ هزار یورو بومی سازی کنیم.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

افشاری در پایان بیان داشت: آشغالگیر سد تاریک در اردیبهشت ماه با بهره برداری از سد آغاز به کار کرد.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا