تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران

مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران با بیان اینکه این عملیات به دنبال استفاده از از ۷۰۰ کیلومتر شبکه و ۱۰۰ هزار انشعاب فاضلاب شهر تهران در شهریورماه گذشته آغاز شده است, افزود: این طرح شامل ۶۰۰ کیلومتر شبکه انتقال و دو واحد نیروگاهی به ظرفیت تولید ۲/۴ مگاوات برق است.

اصغر ریاضتی اظهار داشت: هم‌زمان با این عملیات، شش طرح تاسیسات فاضلاب تهران از قبیل اجرای تونل فاضلاب روی غرب تهران به طول ۱۲ کیلومتر، احداث کلکتور اصلی خیابان کمیل، گسترش تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک قدس، ایجاد واحدهای ۷ و ۸ تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران،عملیات فاضلاب منطقه ۲۲ با مشارکت سرمایه‌گذاری شهرداری تهران و اجرای چهار واحد تصفیه‌خانه درغرب تهران شروع به کار می‌کند.

اصغری افزود: با اجرایی شدن این شش طرح، سه میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از جمعیت تهران زیرپوشش شبکه فاضلاب قرار می‌گیرند و سالانه بیش از ۲۴۶ میلیون مترمکعب فاضلاب طبق آخرین استانداردهای روز دنیا تصفیه خواهد شد و به مصرف کشاورزی دشت‌های ورامین می‌رسد و بیش از هفت مگاوات برق، تولید و به شبکه سراسری منتقل می‌شود.

شایان ذکر است این طرح با بودجه ای معادل ۲۰ هزارمیلیارد ریال اعتبار مورد اسفاده قرار می‌گیرند و در افق آن، تولید سالانه ۸۵۰ میلیون مترمکعب پساب تصفیه‌شده در نظر گرفته شده است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا