تصفیه آب صنعتی ro برای مرغداری و گلخانه‌ها

مرغ داری ها، استخرهای پرورش آبزیان، زمین‌های کشاورزی و.. که از روش آبیاری مناسب و با کیفیت برخوردارنیستند باید از دستگاه تصفیه آب صنعتی یا همان RO استفاده نمایند تا بتوانند کیفیت آب مصرفی خود را برای آبزیان، دام و طیور حداکثر برسانند.

اینکار باعث می‌شود ایرادات و نواقص استفاده از آب نامناسب دراین قسمت‌ها بر طرف گردد. ساخت همچنین دستگاهی نیاز به انجام آزمایشات کارشناسی آب موجود آمارهای دقیق و در آخر ساخت دستگاه با کیفیتی ساده باشد تا آب ورودی نزدیک به استانداردهای مرتبط باشد.

شرکت آتیه انرژی تلاش با آزمایشات دقیق و کارشناسی و سپس ساخت دستگاه متناسب با کیفیت آب، آماده انجام وظیفه و خدمت رسانی برای مردم عزیز می‌باشد.

مزایای سیستم:

استفاده آسان

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

هزینه مواد مصرفی پایین

کم اشغال کردن فضا

کاملاً پیشرفته و بدون دخالت دست

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا