تنظیم میزان آب تولید و پساب در ممبران های دستگاه تصفیه آب صنعتی

هر ممبران ۸ اینچ به طور استاندارد توانایی ۲۵ مترمکعب آب تولید و ۲۵ متر مکعب پساب را دارد. هرممبران ۴ اینچ در دستگاه تصفیه آب صنعتی به طور استاندارد توانایی ۵ متر مکعب آب تولید و ۵ مترمکعب پس آب را دارد.

باید توجه داشته باشیم که میزان تولید پساب دستگاه آب شیرین کن صنعتی در عمر ممبران آب شیرین کن تأثیر بسزایی دارد. عمر مفید ممبران ۳ سال می‌باشد که اگر از ممبران بیش از حد آب تولید بگیریم به ممبران فشار می اید و از عمر ممبران کاسته می‌شود و اگر میزان پس آب را کم کنیم ممبران سریعاً اوت می‌شود.

بیشتر بخوانید: دستگاه آب شیرین کن صنعتی اسمز معکوس

برای تنظیم آب تولید، شیر دبی بعد از پمپ طبقاتی را طوری تنظیم می‌کنیم تا به شرایط نرمال برسد و برای تنظیم پس آب شیر پس آب را طوری تنظیم می‌کنیم که ممبران تحت فشار قرار نگیرد و باعث جلوگیری از اوت شدن آن شویم.

برای مثال برای دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰ هزار لیتری دو عدد ممبران ۴ اینچ استفاده می‌شود که بر روی فلومتر آب تولید باید ۷ آل پی‌ام باشد و پس آب هم به همینطور. در صورتی می‌توانیم پس آب را کاهش دهیم که tds آب ورودی ما پایین باشد که به ممبران ها فشار نیاید.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی تلاش در زمینه ساخت آب شیرین کن صنعتی ومشاور و طراحیان در خدمت تمامی مشتریان با بهترین خدمات می‌باشد.

تلفکس: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا