دستگاه تصفیه فاضلاب صنعتی

ریختن فاضلاب داخل رودخانه‌ها و آبهای جاری و کثیف کردن آنها، فضای این آبهای را جهت حیات ماهی‌ها و آبزیان که از منبع‌های ساپورت کننده غذا برای موجودات و انسان‌ها می‌باشد، دیگر نمی‌توان آن را تصفیه کرد و و باعث به خطر افتادن آبزیان شده است.

عواملی چون مواد تمیز کننده، مواد روغنی شکل و فاضلاب‌های سمی، کارخارنه جات‌ باعث می‌شود که اکسیژن‌ها در آب کم می‌شود و باعث جلوگیری از جذب آن می‌شود. آب‌های آلوده که در اّبیاری کشاورزی استفاده می‌شود به یکی از منابع عمده انتشار و رشد بیماری‌های گوناگون تبدیل شده است.

فاضلاب خروجی کارخانه جات و مجتمع‌های تولیدی اکثراً آلوده به آلاینده‌های متفاوتی مثل نمک‌های معدنی، چربی و روغن سمی شده است.

در این زمینه شرکت آتیه انرژی تلاش با به کارگیری از علم روز دنیا و با در نظر گرفتن مواد سمی و آلاینده‌ها موجود در فاضلاب‌ها واحد ای صنعتی، سیستم تصفیه مؤثر را انتخاب کرده و به صنعتگران پیشنهاد می‌کند.

تلفکس جهت مشاوره و راهنمایی: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا