تامین دستگاه ضدعفونی کننده پدالی

شرکت آتیه انرژی تلاش با ۲۰ سال سابقه در زمینه تصفیه آب و پساب جهت جلوگیری از گسترش مضاعف ویروس کرونا اقدام به تولید دستگاه ضدعفونی کننده پدالی نموده است.

با توجه به اینکه ویروس کرونا در اکثر افراد تا ۱۴ روز تقریباً بدون علائم می‌باشد هر فرد ناقل می تواندکل مجموعه را آلوده کند که قرار دادن این دستگاه در ورودی مدارس شرکت‌ها اداره جات و مکان‌های عمومی می‌تواند باعث به حداقل رساندن انتشار ویروس توسط افراد ناقل شود.

مهم‌ترین وجه تمایز این دستگاه پدالی بودن آن می‌باشد که استفاده کننده بدون تماس با هیچ نقطه از دستگاه می‌تواند دستها و یا لوازم شخصی خود را ضد عفونی کند و همچنین نسبت به نمونه‌های مشابه این دستگاه دارای خرابی و استهلاک بسیار کمتری می‌باشد.

دارای مخزن ذخیره ۱.۶ لیتری که با هر بار شارژ و همچنین مصرف کم این دستگاه تا ۱۵۰۰ مرتبه قابل استفاده می‌باشد.

بدنه فولادی با رنگ کوره همچنین نصب آسان و ابعاد مناسب دارای گارانتی ۱۲ ماهه.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

بیشتر بخوانید: دستگاه تصفیه آب اصل را چگونه از دستگاه غیر اصل بشناسیم؟

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا