راه اندازی مراکز تصفیه فاضلاب و پساب طی مدت 60 روز یک بار

آقای محسن هاشمی در بیستمین نشست گروه اقتصاد مقاومتی که با شرکت وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در اسلامشهر تشکیل شد، بیان کرد: در پایتخت به علت نامساعد بودن شرایط رونق بخشیدن به صنعت کار سختی هست. ولی در مواردی چون صنایع غذایی و دانش بنیان پیشرفت‌های چشمگیری صورت گرفته است. او با اشاره به این که شهر تهران جایگاه نخست در رونق بخشیدن به قسمت‌های کشاورزی را داراست بیان کرد: زمینه‌های صنعتی، گردشگری و… توانایی‌های زیادی در تهران دارند.

استاندار تهران با بیان این که طبق آخرین سرشماری جمعیت استان تهران ۱۲ میلیون نفر است گفت: در بخش بودجه ای که دولت پیشنهاد کرده است برای سال ۱۳۹۶ قسمت‌های آب، فاضلاب و… زیر نظر است که در تهران از شروع کار دولت ۱۱ پیگیری به این مسائل را در ضرورت کارها قرار داده‌ایم.

هاشمی در ادامه گفت: در حال حاضر تهران در بر آورده کردن نیاز آب آشامیدن از لحاظ کمیت و کیفیت با مشکلی مواجه نیست و به حداقل‌ها دست یافته‌ایم.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا