رسوب زدای مغناطیسی آب: واقعیت، یا داستانی ناشناخته؟

نگاهی به صنعت سختی گیر مغناطیسی از دیدگاه تولید کننده

نظرات بیان شده در این مقاله فقط نظرات نویسنده است، نه نظرات WWD. هر از گاهی، مقالاتی در نشریاتی ظاهر می‌شوند که تمایل به بی اعتبار کردن مزایای سختی گیر مغناطیسی دارند. بدون استثنا، آن‌ها مقالاتی هستند که فاقد هرگونه اطلاعات واقعی در مورد واجد شرایط بودن آزمون‌های مستند در زمان واقعی هستند. آن‌ها معمولاً اظهارات غلط مانند “در طی سی سال گذشته، داده‌های علمی مستقل نتوانسته‌اند این فناوری را اعتبار دهند”.

برای کمک به شما در درک “حقیقت”، حقایق زیر را ارائه می‌دهم. از سال ۱۹۸۱، AQUA،. تجهیزات سختی گیر مغناطیسی و همچنین سایر تجهیزات “مواد شیمیایی جایگزین” از جمله ازن ژنراتور، فیلتراسیون، دستگاه‌های سختی گیر الکترونیکی و غیره را تهیه و به فروش می‌رساند تا کیفیت آب مورد نیاز تحت شرایط بسیار مختلف کیفیت آب از پیش تصفیه پسماندهای صنعتی گرفته تا تجهیزات را تأمین کند.

شرکت ما بیش از ۲۵ مطالعه علمی مستقل انجام داده است که اثربخشی سختی گیر مغناطیسی را نشان می‌دهد. این آزمایشات شامل روشی ارزان برای جلوگیری از آلودگی غشاء اسمز معکوس در مقیاس بالا LSI برای افزایش چشمگیر جریان آب از طریق لوله‌های فله‌ای قدیمی و مبدل‌های حرارتی است.

بیشتر بخوانید: دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

در طول سالیان دو نظر مختلف وجود دارد که دو جناح مختلف هر یک ازین نظرات را دارا هستند مورد اول، گروهی که سعی می‌کند با فروش آن به عنوان نرم کننده آب، سود سریع یک محصول را بدست آورد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

جناح دوم شامل کسانی است که می‌ترسند صنعت آب تصفیه شده از طریق جایگزین ارزان قیمت برای فروش نرم کننده‌های آب، الزامات مادام العمر برای خدمات، تعمیر و نگهداری و تهیه نمک و مواد شیمیایی بر طرف شود.

واقعیت موضوع این است که سیستم‌های سختی گیر آب مغناطیسی دستگاه‌های نزول کننده هستند. این وظیفه آنها در صنعت تصفیه آب است. در طی این فرآیند، انرژی به مواد معدنی از طریق رسوب زدای آب مغناطیسی.

هنگامی که آب در سختی گیر مغناطیسی جریان می‌یابد القا می‌شود، مواد معدنی آب سخت به هنگام عبور از این دستگاه شکل یک ساختار بلوری متفاوت را ایجاد می‌کنند. تمام این پروسه باعث افزایش قدرت حلالیت آب می‌گردد

از آنجا که این واکنش‌ها بیشتر فیزیکی هستند نه شیمیایی، صنعت رسوب زدای مغناطیسی در هنگام درخواست شواهدی مبنی بر اینکه تجهیزات در حال کار هستند، تحت فشار جدی از سوی صنعتگران تصفیه آب شیمیایی قرار گرفته‌اند.

علاوه بر نتایج تصویری، تغییرات مکانیکی مثبت از جمله افزایش جریان آب و بهبود راندمان انتقال حرارت در سیستم‌های لوله کشی در مقیاس بزرگ وجود دارد.

ما همچنین می دانیم که مانند هر صنعتی سختی زدای های مغناطیسی تقلبی وجود دارد ما فقط می‌توانیم دستگاه‌های رسوب زدای مغناطیسی خود را گرانتی کنیم آهن ربا نوع ارزان قیمت نمی‌تواند روی هر نوع لوله آهنی کار کند. با آزمایش ساده‌ای که از آزمایشگاه فیزیک دانشگاه موجود است، می‌توان این موضوع را تأیید کرد.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا