ساخت تصفیه خانه برای 15 کشور توسط ایران

به گزارش صبا به نقل از تسنیم، ستار محمودی اظهار داشت: در گذشته‌ای نزدیک ما در بخش ساخت تصفیه خانه های فاضلاب و آب ما به‌شدت وابسته به خارج از کشور بودیم.

وی گفت: زمانی باید از شرکت‌های خارجی وقت می‌گرفتیم تا پروژه‌های تصفیه‌خانه آب و فاضلاب را در شهرهای ایران اجرا کنند، اما اکنون علاوه بر خودکفایی در اجرای این پروژه‌ها، داریم برای ۱۵ کشور جهان تصفیه‌خانه می‌سازیم.

بیشتر بخوانید: ساخت آب شیرین کن با استفاده از باتری

قائم مقام وزیر نیرو با بیان “پروژه‌هایی که شرکت‌های ایرانی در این کشورها در دست اجرا دارند و یا مذاکرات آنها برای عقد قرارداد انجام شده، هم در ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب است و هم در ساخت تصفیه‌خانه آب”، گفت: این کشورها در محدوده خاورمیانه و آفریقا هستند.

وی افزود: علاوه بر پروژه‌های احداث تصفیه‌خانه آب و فاضلاب، شرکت‌های ایرانی با حمایت وزارت نیرو در دیگر پروژه‌های صنعت آب نیز در کشورهای مختلف در حال ارائه خدمات هستند و در مجموع فعالیت شرکت‌های ایرانی در زمینه آب در ۴۰ کشور جهان در حال انجام است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا