ساخت تصفیه خانه برای 15 کشور توسط ایران

به گزارش صبا به نقل از تسنیم، ستار محمودی اظهار داشت: در گذشته‌ای نزدیک ما در بخش ساخت تصفیه خانه های فاضلاب و آب ما به‌شدت وابسته به خارج از کشور بودیم.

وی گفت: زمانی باید از شرکت‌های خارجی وقت می‌گرفتیم تا پروژه‌های تصفیه‌خانه آب و فاضلاب را در شهرهای ایران اجرا کنند، اما اکنون علاوه بر خودکفایی در اجرای این پروژه‌ها، داریم برای ۱۵ کشور جهان تصفیه‌خانه می‌سازیم.

قائم مقام وزیر نیرو با بیان “پروژه‌هایی که شرکت‌های ایرانی در این کشورها در دست اجرا دارند و یا مذاکرات آنها برای عقد قرارداد انجام شده، هم در ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب است و هم در ساخت تصفیه‌خانه آب”، گفت: این کشورها در محدوده خاورمیانه و آفریقا هستند.

وی افزود: علاوه بر پروژه‌های احداث تصفیه‌خانه آب و فاضلاب، شرکت‌های ایرانی با حمایت وزارت نیرو در دیگر پروژه‌های صنعت آب نیز در کشورهای مختلف در حال ارائه خدمات هستند و در مجموع فعالیت شرکت‌های ایرانی در زمینه آب در ۴۰ کشور جهان در حال انجام است.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا