تامین و خرید سختی گیر رزینی آب

معروفترین شرکت تامین کننده سختی گیر رزینی آتیه

سختی گیر رزینی آتیه از معروف‌ترین برندهای موجود در بازار است و کارش هم نرم کردن مواد رسوب گزار هست. ولی مواد معدنی و املاح مفید را از بین نمیبرد و از ویژگی‌های سختی گیر رزینی آتیه است. در ابعاد مختلف و متفاوتی طراحی و تولید می‌شود که برای تمامی لوله‌ها و در تمامی سایزها قابل استفاده می‌باشد و این یکی از خوبی‌های سختی گیر های مغناطیسی شرکت آتیه انرزی می‌باشد.

مزیتهای سختی گیر رزینی شرکت آتیه انرژی

سختی گیر رزینی آتیه این رزین‌ها باید به طور متناوب بک فاش و احیا شود و مرتب چک شود تا این که از رسوب گذاری در مواد معدنی جلوگیری کند.

با توجه به مگنت بسیار قوی که این دستگاه‌ها دارند دیگر نیازی به برق و باطری و نگهداری ندارد و نصب و راه اندازی فوق العاده آسانی دارد و این که نیاز به اپراطور و نگهداری ندارد و این عمل باعث شده است که در ساختمانهای مسکونی و اداره جات‌های دولتی و… بیسار مناسب است و ما به دلیل اطمینان به کارمون و دستگاهمون این سختی گیر های مغناطیسی شرکت آتیه انرژی رو ۵ سال ضمانت می‌کنیم.

همانطور که میدانید رسوب معضل ۲۰۰ ساله مهندسین آب در سرار جهان است که تا الان هم راه حل قطعی و مناسبی برای رفع این مشکل پیدا نکرده‌اند که عمده این رسوبات هم به دلیل وجود کلسیم بالا است.

که باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها می‌شود و باعث گرفتگی لوله‌ها و درنهایت افت فشار آب میشود که راندمان آب را فوق العاده پاین می آورد. ما با ساخت سختی گیر مغناطیسی شرکت آتیه انرژی تلاش بر این داریم که معضل رسوب در آبها را مرتفع کنیم و باعث هدر رفت انرژی بشویم

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

طریقهٔ کارکرد سختی گیر رزینی آتیه انرژی هم به این صورت است که داخل این دستگاه مگنتی قوی وجود دارد که دور لوله بسته می‌شود آب وقنی از این میدان عبور می‌کند کاتیون و آنیون خود را از دست داده و آب خنثی می‌شود.

در واقع کلمه علمیش این است که آب یونیزه می‌شود و آب یونیزه شده هم به هیچ عنوان رسوب نمی‌بندد و چون آب دائماً در سیستم در حال سیرکوله هستش باعث میشه که کل میسر یونیزه شود و کما دیگر در لوله‌ها هیچگونه رسوبی را مشاهده نکنیم.

علاوه بره سختی گیر های رزینی شرکت آتیه ما سختی گیر الکترونیکی هم تولید می‌کنیم و اولین تولید کننده رسوب زداهای الکترونیکی در ایران هستیم از سال ۷۹ در کشورمان ایران.

کارکردش هم به این صورت هست که توسط سیم پیچ دور لوله بستع می‌شود و توسط میدان الکترونیکی که در داخل دستگاه طراحی شده است باعث می‌شود که یون‌های مثبت و منفی از آب گرفته می‌شود و باعث می‌شود که از رسوب آب جلوگیری کند در لوله‌ها به هیچ عنوان رسوب گرفته نمی‌شود.

همانطور که عزیزان می‌دانند رسوب معضل دویست ساله مهندسین آب است که با آن مشکل دارند ولی ما با ساخت این دستگاه‌ها کم کم داریم به سمتی میریم که هرجا آب باشد دیگر رسوبی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: ارائه و خرید سختی گیر مغناطیسی

کاربردهای سختی گیر رزینی آتیه

  • در آب آشامیدن
  • در پساب‌ها و راکتورهای آب سرد قابل استفاده می‌باشد
  • برج‌های خنک کننده در موتور خانه‌ها
  • آب با درجه حرارت بسار زیاد
  • در مصارف صنعتی مثل خشک شویی ها و رستوران‌های بزرگ
  • حتی در تصفیه فاضلاب هم تأثیر دارد این سختی گیر های رزینی آتیه

جنس بدنه سختی گیر رزینی می‌تواند هم فلزی باشد و هم فایبرگلاس که معمولاً در ابعاد کوچک توصیه می‌شود از مخازن فایبرگلاس استفاده می‌شود. ولی بهترین راه در بحث سختی گیر پیشگیری از ایجاد رسوب می‌باشد که بتوانیم مشکلات را به حداقل ممکن برسانیم

سحتی گیر مغناطیسی از نوع سختی گیر های است که عملکردش مشابه سختی گیر الکترونیکی است ولی دیگر سیم پیچ ندارد و توسط یک مگنت آهن ربایی کار می‌کند و داخل و بعضاً روی لوله نصب می‌شود و باعث جلوگیری از ایجاد رسوب می‌شود.

کاربرد آن در سختی گیر ها نمک

  • نمک سختی داشته باشد
  • نمک خورشیدی باشد
  • نمک تبخیر شده باشد.

در سختی گیر رزینی آتیه بعد از چند سال به دلیل نزدیکی به آب‌های شهری ک دارای کلر هستند رزین‌ها خرد می‌شوند و تقریباً از بین می‌روند و فشار آب را در داخل مخزن کم می‌کندد. باید انها را باز کرد و بازدید کرد و اگر نیاز بود تعمیر و در غیر این صورت تعویض شوند.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا