سوپر جاذب کشاورزی

سوپر جاذب (هیدروژل کشاورزی):

سوپرجاذب نوعی پلیمر آب دوست که سریع با آب واکنش می‌دهد که شکل آن مثل شکر می‌باشد که از ۲۰۰ یا ۴۰۰ برابر حجم خود آب را ذخیره می‌کند. فواید این محصول برای جاهایی است که مشکل کمبود آب و خشکسالی دارند بسیار مناسب است.

لذا سوپر جاذب میزان میزان تعداد دفعات آبیاری را تا ۷۰ درصد کاهش می‌دهد که علاوه بر نیاز آبی گیاه و یا درخت میزان محصول را افزایش می‌دهد.

طریقه استفاده سوپرجاذب: برای استفاده درختان به میزان سن درخت بستگی دارد که از ۷۰ گرم تا ۴۰۰ گرم استفاده می‌شود ولی برا استفاده گندم کاران برای هر ۱ هکتار ۷ کیلو سوپر جاذب را با بذر مخلوط کرده و به وسیله دستگاه بذر پاش به داخل زمین منتقل می‌کنیم که میزان برداشت محصول را چند برابر می‌کند.

 

تلفکس: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا