شرایط کنترل مخازن آب از راه دور مهیا شد

به گزارش سرویس علم و فن آوری پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، اسماعیل حاجی‌کریمی- اجرا کننده طرح با اشاره به مشکلات اتوماسیون در بخش آب و فاضلاب، اضافه نمود: با نظر به این کمبودها اقدام به طراحی و ساخت دستگاهی برای اتوماسیون در حوزه آب و فاضلاب کردیم.

وی با اشاره به ریزکاری های این دستگاه کنترل مخازن آب از راه دور، گفت:‌ دستگاه طراحی شده از جنس دستگاه برنامه پذیر است که توانایی نظارت و مانیتورینگ مخازن آب در محل و یا از راه دور را دارد.

حاجی‌کریمی، افزود: دستگاه کنترل مخازن از راه دور این توانایی را دارد که پارامترهایی مانند دما، فشار آب و ارتفاع مخازن آب را اندازه گیری و از راه پیامک و یا اینترنت به کاربر عرضه کند.

بیشتر بخوانید: گند زدایی آب و فاضلاب با پرتو فرابنفش لامپ UV

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا