عرضه سامانه گندزدایی آب آشامیدنی با الکترولیز نمک طعام

الکترولیز نمک طعام و گندزدایی آب آشامیدنی

به گزارش سرویس علم و فن آوری پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمود شیخ زین الدین در این باره اظهار داشت: محققان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مراحل مطالعات، پژوهش و ساخت و بومی سازی سامانه گندزدای تلفیقی با استفاده از نمک طعام را به اجرا در آوردند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ادامه داد: با اجرای این پروژه تحقیقاتی شرایط بهره برداری موفق از این سامانه را در چهارچوب یک پروژه در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان آغاز به کار کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی و راه اندازی دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس

شیخ زین الدین با اشاره به جزئیات پروژه گندزدای آب آشامیدنی افزود: این سامانه با استفاده از نمک طعام و جریان الکتریسیته، محلول آبی گند زدای چندگانه مشتمل بر انواع ترکیبات کلر، شامل کلر گازی محلول، دی‌اکسید کلر و ازن را تولید می‌کند که برای گندزدایی آب استفاده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این سامانه هم اکنون بیش از ۹ ماه است که گندزدایی آب روستای گلگون از روستاهای تحت پوشش شرکت آبفار استان اصفهان را انجام می‌دهد و همچنین در روستای گوار در استان مرکزی و دو مجتمع روستایی شنبه و حسین زائری در استان بوشهر نصب شده و در حال بهره برداری است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا