فراهم کردن آب شرب روستاهای آیچی و تیلکو

بنا به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان، به نقل از مدیر امور آبفار شهرستان سقز با نظر به کم بودن آب در روستاهای آیچی و تیلکو این شهرستان،موارد زیر اجرا شده است.

در روستای آیچی به دلیل خشکسالی با همکاری اهالی روستا کارهایی نظیر حفاری یک حلقه چاه نیمه عمیق، ۳۷۰ متر لوله گذاری و تعبیه یک دستگاه الکتروپمپ صورت گرفته است.

در روستای تیلکو نیز ۴ دهنه چشمه قدیمی به طول ۶۱ متر نوسازی، ۹۵۷ متر لوله گذاری در سایزهای ۹۰ و ۶۳ و همچنین ۳ باب حوضچه نیز به بهره برداری رسید.

محمدزاده اظهار داشت: با نظر به کارهای صورت گرفته در روستاهای فوق الذکر ۶۲۰۰۰ لیتر آب به روستای تیلکو و ۳۵۰۰۰ لیتر آب در بیست و چهار ساعت به روستای آیچی افزوده شده است.

محمدزاده در پایان خاطر نشان کرد: ۵۷۴ خانوار در روستاهای آیچی و تیلکو سکونت دارند.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

بیشتر بخوانید: فرآیند تصفیه آب توسط آب شیرین کن

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا