فیلتر دیسکی و فیلتر دیسکی آزود

فیلتر دیسکی چیست و چه کارآیی دارد؟

فیلتر دیسکی برای جداکردن ناخالصی‌های که در آب وجود دارد با مشهای ۲۰ و ۵۰ و ۱۰۰ و ۱۳۰ و ۱۵۰ و ۲۰۰ میکرون استفاده می‌شود. به هر میزانی که مش فیلتر دیسکی بالاتر باشد قابلیت تصفیه فیلترها بالاتر می‌رود

فیلتر دیسکی یکی از فیلترهای پیش تصفیه در صنعت ساخت دستگاه آب شیرین کن صنعتی ویا اسمزمعکوس (ro) می‌باشد.

فیلتر دیسکی می‌تواند املاح ریز موجود یا همان ذرات معلق موجود در آب را بگیرد که دارای مش بندی‌های گوناگون ۵ میکرون ۲۰ میکرون ۵۰ میکرون ۱۰۰ میکرون ۱۳۰ میکرون ۲۰۰ میکرون در سایزهای مختلف ۳/۴ اینچ ۱ اینچ ۱/۴ ۱ و ۱/۲ ۱ و ۲ و ۳ اینچ موجود می‌باشد. فیلتر دیسکی آزود azud یکی از مارک‌های معتبر فیلتر دیسکی می‌باشد.

جهت استفاده از مشاوره رایگان و یا سفارش فیلتر دیسکی با تلفن‌های شرکت تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

بیشتر بخوانید: فیلتر شنی در تصفیه آب و تاریخچه آن

مزایای فیلتردیسکی:

از مزایای فیلتر دیسکی می‌توان گفت که این نوع فیلتر در مقایسه با فیلترهای کارتریج یا فیلتر میکرونی قابل تعویض فیلتر مصرفی نمی‌باشد و هر بار می‌توان داخل فیلتر را باز کرده و به طور کامل آن را شستشو دهیم و دوباره آن را مورد استفاده قرار دهیم.

فیلتر دیسکی در تصفیه آب صنعتی و دریایی و کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و جنس آن از پلی اتیلن می‌باشد زمانی که آب از فیلتر دیسکی عبورمی کند تمام ذرات معلق آب توسط فیلتر دیسکی گرفته می شود و اجازهٔ عبور از خود را به ذرات نمی‌دهد.

در صنعت کشاورزی و آبیاری قطره‌ای اکثر کشاورزان از فیلترهای دیسکی استفاده می‌کنند که ذرات معلق را از درون آب حذف نمایند زیرا این ذرات باعث کیپ شدن قطره چکان‌ها به مرور زمان می‌گردد.

در دستگاه تصفیه آب صنعتی فیلترهای دیسکی را بعد از فیلتر شنی وفیلتر کربنی نصب می‌نمایند. در ابتدا آب از فیلترشنی عبورمی کندتا کدورت آن مثل گل ولای موجود در آب وسنگ های درشت موجوددر آب گرفته شود سپس با عبور از فیلتر کربنی کلر آزاد آب ومزه وطمع وبوو رنگ آب را حذف می‌کند و در آخر وارد فیلتر دیسکی می‌شود تا ذرات معلق ریز موجود در آب را حذف نماید.

بیشتر بخوانید: فیلتر هیدروسیکلون و حذف شن و ماسه داخل آب

اگر این ذرات وارد ممبران ها شود باعث گرفتگی و کیپ شدن ممبران ها می شودو به مرور زمان باعث اوت شدن آن می‌شود و عمر ممبران ها کاهش می‌یابد.

قیمت فیلتر دیسکی نسبت به فیلترکارتریج بالاتر می‌باشد چون قابل شستشو می‌باشد و نیاز به فیلتر مصرفی ندارد باتوجه به وضعیت آب خام به طور میانگین هرهفته فیلتر دیسکی را باز نموده و آنرا شستشو می‌دهیم تا ذرات از آن جدا شود. در ضمن نصب آن بسیار راحت می‌باشد و به آسانی برروی شاسی دستگاه نصب می‌گردد.

شرکت فنی مهندسی آتیه انرژی تلاش وارد کننده انواع فیلتردیسکی و فیلتر کارتریج (میکرونی) و فیلترهای شنی وکربنی با بهترین کیفیت و خدمات در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف می‌باشد. جهت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره تماس‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

برای مواردی که اهمیت بالایی وجود داشته باشد در دستگاه تصفیه آب صنعتی می‌توان از فیلتر دیسکی آزود در پیش تصفیه اسمز معکوس استفاده نمود.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا