قصه دنباله دار آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب

سرپرست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اعلام بر اینکه مشکل آبیاری زمین‌های کشاورزی جنوب تهران به وسیله فاضلاب حل نشده و کماکان ادامه دارد، نسبت به آلودگی زمین‌های کشاورزی جنوب تهران اعلام وضعیت بحران کرد.

او همچنین اعلام کرد سازمان حفاظت از محیط زیست و وزارت خانه‌های جهاد کشاورزی و بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در ارتباط با آبدهی زمین‌های کشاورزی جنوب تهران با فاضلاب باید مسائل را روشن کرده و به شهروندان جوابگو باشند.

وی افزود: این ارگان‌ها و وزارتخانه‌ها باید کوشش جدی برای رفع مشکلات این قضیه و علاوه همکاری خود را با وزارت نیرو برای بازگردانی فاضلاب داشته باشد.

ریاست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس اعلام کرد: ۶۰ درصد تهران از پوشش شبکه فاضلاب بهرمند است.

وی در ادامه گفت: البته تقریباً ۲۵ درصد فاضلاب شهر تهران بازگردانی و تصفیه شده است و الباقی داخل چاه‌های جذبی شده است و مقداری از آن هم مزارع و زمین‌های کشاورزی جنوب تهران را آبیاری می‌کند که آلودگی میوه‌ها و مواد غذای و سایر اقلاممورد استفاده انسان و محصولات کشاورزی داشته است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا