ماده گیاهی محافظ خوردگی – مواد ضد خوردگی فلزات

تامین مواد ضد خوردگی فلزات و ماده گیاهی محافظ خوردگی

ماده گیاهی محافظ خوردگی زیررسوبی رسوبات است که برای محافظت از خوردگی احتمالی ناشی از پیوند فلزی بین سطح فلز پوشیده از رسوب و فلزات قلیایی و قلیایی خاکی موجوددر رسوبات پوشاننده سطح فلز می باشد.

مکانیسم عمل بدین گونه است که ماده رسوب زدا در خلل و فرج رسوب نفوذ کرده و با رشد بلوری درساختمان رسوبات باعث شکسته شدن پیوند فلزی ذکر شده می گردد و بهتر است قبل از استفاده از مواد رسوبزدای گیاهی و انحصاری گروه ماده رسوب زدا این ماده مصرف شود. جهت مشاوره برای انتخاب مواد ضدخوردگی با شرکت تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: متابی سولفیت سدیم (سدیم متابی‌سولفیت)

ویژگی:

  • حالت فیزیکی: پودر –سفیدرنگ
  • جرم حجمی: حدود ۱/۳/cm3
  • قابلیت انحلال درآب والکل وکلروفرم: نامحدود ودراتر: نامحلول
  • قابلیت تصعید: بالای ۲۰۰ درجه سانتی گراد
  • نقطه اشتغال: دارد

مقدارمصرف:

مصرف ماده گیاهی محافظ خوردگی بستگی به مقدار رسوب دارد به طور معمول ۰/۲ الی ۰/۵ درصد حجم سیستم مصرف می شود لذا جهت تهیه محلول ۱۰۰ کیلوگرم آب تصفیه شده ترجیحاً با سختی کل صفر مقدار ۲۰۰ الی ۵۰۰ گرم بسته به میزان رسوب از پودر محافظت کننده ماده رسوبزدا به آن افزوده می شود و پس از ۲ ساعت سیرکولاسیون ازسیستم تخلیه شده و براساس دستورالعمل‌های مواد رسوبزدای گروه ماده رسوبزدا از ماده رسوبزدای مناسب برای رسوبزدای سیستم استفاده می‌شود.

خدمات فنی وآزمایشگاهی:

درصد دقیق میزان مصرف مواد ضد خوردگی فلزات با آزمایش نمونه رسوب درآزمایشگاه شرکت آتیه انرژی تلاش تخمین زده می‌شود.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

بسته بندی:

بشکه‌های مقوایی ۲۵ کیلویی

ذخیره سازی:

دور از حرارت ونورمستقیم ورطوبت دردمای بین ۵ الی ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

توصیه‌های ایمنی وبهداشتی:

  1. ماده گیاهی محافظ خوردگی خوراکی نمی‌باشد
  2. در صورت تماس ماده گیاهی محافظ خوردگی با پوست موضع را بهتر است با مقدار کافی آب و صابون بشویید.
  3. در صورت پاشیده شدن محلول این ماده به داخل چشم فوری چشم را به مدت ۱۵ دقیقه باآب فراوان و تمیز شستشو دهید و به پزشک مراجعه نماببد.
  4. در هنگام استفاده از ماده گیاهی محافظ خوردگی از استنشاق بخارهای احتمالی تولید شده دوری کنید.
  5. در هنگام کار با ماده گیاهی محافظ خوردگی از دستکش و ماسک و عینک ضد اسید استفاده نمایید.

قیمت ممبران آب شیرین کن؛ توزیع آن به صورت عمده در کشور از سال ۱۳۷۹ توسط شرکت آتیه انرژی تلاش انجام می شود، با توجه به اینکه ما در زمینه طراحی و ساخت آب شیرین کن صنعتی اسمز معکوس نیز فعالیت داریم، لذا شناخت کافی روی کیفیت ممبران ها را داریم و در انتخاب تولیدکننده، بالاترین دقت را مبذول می داریم.

شرکت آتیه انرژی تلاش در زمینه ارائه مواد گیاهی رسوبزدا و همچنین مواد شستشوی ممبران، مواد گیاهی پیشگیری از رسوب، آنتی اسکالانت و مواد مصرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی فعالیت دارد.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا