مشکل جانمایی و آورده آب ۲۵ سد کشور

به گزارش صبا به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حاج‌رسولی‌ها با بیان این مطلب در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چه تعداد سد در کشور داریم و چند درصد آن دارای ایراد است، گفت: در حال حاضر بیش از ۱۵۰ سد ملی در کشور داریم و به طور کلی تعداد سدهای کوچک و سدهای بزرگ در کشور حدود ۶۳۰ سد می‌شود. اما از این تعداد ۳۰۰ سد سهم وزارت نیرو است، به همین منظور ۲۵ سد کوچک و بزرگ از مجموع این ۳۰۰ سد دارای ایراد از لحاظ جانمایی و آورده آب هستند.

بیشتر بخوانید: قرار داد ۴۵ هزار میلیاردی وزارت نیرو برای ساخت آب شیرین کن

وی گفت: از این ۲۵ سد نیز ۵ سد بزرگ در کشور داریم که دارای ایراد هستند که اسامی آنها سد رئیسعلی دلواری در بوشهر (حجم مخزن آب ۵۵۰ میلیون مترمکعب است که در حال حاضر ۱۷۰ میلیون مترمکعب آب دارد)، سد کارده در خراسان، سد درون‌گه در خراسان رضوی، سد شهید یعقوبی خراسان، سد فریم‌صحرا در مازندران و سد شیروان در خراسان شمالی است.

حاج رسولی‌ها همچنین از افزایش تعداد کلانشهرهای کشور که به مرحله بحران آب رسیدند خبر داد و گفت: در حال حاضر ۱۴ مرکز استان با بحران آب مواجه هستند که به عبارتی تعدادی آنها از ۱۲ کلانشهر به ۱۴ کلانشهر افزایش یافته است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا