مواد گیاهی ضد رسوب – مواد مصرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی

تامین مواد مصرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی

این شرکت در زمینه خدمات مهندسی تصفیه آب بهینه سازی دیگ بخار و برج خنک کننده و انواع فیلتراسیون از جمله فیلتر شنی و فیلتر کربنی و فیلترهای کارتریج و سختی گیر رزینی وسختی گیر الکترومغناطیسی و سختی گیر التراسونیک درظرفیت های مختلف تأسیس گردید.

این شرکت فعالیت وسیع خود را با هدف به صنعت کشور و توسعه فرهنگ کشور و توسعه فرهنگ و دانش شیمی آب و بهینه سازی مصرف آب جلوگیری از آلودگی آب در صنایع مختلف به همراه بهره گیری بهینه ازمنبع آب به کارگیری بهینه شیوه‌های مدرن تصفیه آب صنعتی وبالا بردن راندمان تولید بخار و برودت با استفاده از آخرین فن آوری ها توسط عده‌ای از مهندسین و فعالان و پژوهشگران عرصه صنعت تا به امروز ادامه داده است و برای اولین بار درسطح آسیا موفق به سنتز و فرموله کردن مواد رسوبزدا ضدرسوب وخوردگی جلبک وخزه برپایه موادگیاهی برای تاسیسات حرارتی و برودتی بانام تجاری گروه موادگیاهی شده است.

تامین مواد گیاهی ضد رسوب

تمام مواد گیاهی انحصاری بوده است و از لحاظ میزان مصرف نسبت به نمونه‌های شیمیایی خارجی ۲۵ درصدونسبت به نمونه‌های شیمیایی داخلی ۷۰ درصد کمتر اما با کارایی بیشتری عمل می‌کند.

مواد گیاهی ضد رسوب این شرکت که انحصاراً در اختیار این شرکت می‌باشد اختراعش هم اکنون بیش از ۴۰۰ واحد تحقیقاتی و علمی و صنعتی معتبر در داخل کشور از مواد گیاهی وانحصاری این گروه گیاهی به همراه خدمات بهره مند می‌شوند.

شرکت آتیه انرژی تلاش بنابر مسئولیتی که براساس پروانه خدمات مهندسی اخذشده از وزارت صنایع ومعادن برعهده دارد ونیز وزارتخانه مذکور این شرکت را ملزم به ارائه حداقل ۴ نمونه حسن انجام کار درزمینه فعالیت شرکت نموده است که در صورت عدم ارائه حسن انجام کارمنجر به لغو پروانه خواهد شد به همین دلیل کیفیت تولیدوخدمات به همراه رضایت مصرف کنندگان سرلوحه شرکت آتیه انرژی تلاش است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی تلاش ضمن رعایت کیفیت درامر فرهنگ سازی و آموزش نگهداری و تعمیرات تاسیسات حرارتی و برودتی و تصفیه آب گام‌های بزرگ و موثری را تاکنون دراین زمینه برداشته است به طوریکه بیش از ۱۲۰۰ نفر کارشناس وتکنسین را برای اکثر واحدهای تولیدی و صنعتی به همراه تقدیرنامه تاکنون آموزش داده است.

جهت مشاوره و خرید مواد گیاهی ضد رسوب این شرکت یا مواد مصرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی با کارشناس‌های این شرکت تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

فعالیت‌های شرکت در زمینه تأمین مواد گیاهی در صنعت و در زمینه مواد مصرفی دستگاه تصفیه آب صنعتی:

  • رسوبزدای گیاهی (مواد گیاهی ضد رسوب) جهت پیشگیری از ایجاد رسوب و حذف رسوبات پیشین
  • مواد گیاهی ضد خوردگی در فلزات
  • آنتی اسکالانت، متابی سولفیت سدیم، کلر و..

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا