وضعیت اسفبار آب و عدم اجرای طرح مناسب

چرا برای حل مشکل اسف بار آب برنامه ای اجرا نمی شود؟

به گزارش صبا به نقل از خبرگزاری مهر، علیرضا دائمی اظهار داشت: تمامی مدیران ما از وضعیت بحرانی آب در کشور و شرایط حاکم بر منابع آب اطلاع دارند، ولی باید دید دانسته‌های ما چرا در مرحله اقدام برای حل مشکل به خوبی به اجرا نمی‌رسد؟ چه راه حلهایی باید برای حل مشکلات اسفبار آب اجرا شود؟

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو اظهار داشت: بحران منابع آب، بحرانی است که در جامعه ما مطرح است و ما به دنبال انجام یک کار جدی و مؤثر در این زمینه هستیم، اما مدیریت ما به رسیدگی به مباحث بحران همچون کف شکنی و مسدود کردن چاه غیرمجاز ختم شده، در حالی که باید فراتر از این نگاه کرد.

این مطلب را هم بخوانید: وضعیت بد ذخایر آب

چگونه هدر رفت آب را مدیریت کنیم؟

وی افزود: برخی افراد در کشور ما نظام تخصیص آب را دشمن خود می‌دانند، در حالی که اگر نظارت و کنترل مستمر بر برداشت‌های آب وجود نداشته باشد، این منابع پایدار نخواهد بود.

دائمی با بیان اینکه بدون سرمایه اجتماعی هیچ طرحی نمی‌تواند موفق باشد اظهار داشت: در حال حاضر بحران آب تمام ابعاد محیط زیست کشور را تحت تأثیر قرار داده که نمونه بارز آن وضعیت خوزستان است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

این مقام مسئول در وزارت نیرو با بیان اینکه بخش عمده کشور ما محدوده خشک و فراخشک است, گفت: این کشور در ۵۰ سال گذشته ۱۵ میلیون نفر جمعیت داشت، هر چند که زندگی و معیشت آنها مبتنی بر کشاورزی بود، اما منابع و مصارف آب همخوانی داشت و نیاز به مدیریت پیچیده‌ای نداشت.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا