پدیده شوری آب در دشت‌ها

بررسی شور شدن آب دشتها

به گزارش صبا به نقل از خبرگزاری مهر، حمید چیت چیان با اشاره به این نکته که ما باید نگاهی به پشت سر بیندازیم که به چه شکلی از منابع آب استفاده کرده‌ایم و چه مسیر و وضعیتی در آینده در پیش رو داریم گفت: در حال حاضر مقدار بارش در کشور ما یک سوم میانگین جهانی می‌باشد.

وزیر نیرو افزود: در این چند سال مقدار بارش از ۲۵۰ میلیمتر به ۲۴۰ میلیمتر کاهش یافته و سرانه آب تجدیدپذیر از ۱۳ هزار مترمکعب در ابتدای سده جاری، به ۱۵۰۰ مترمکعب کاهش یافته است.

چیت چیان گفت: در سالهای اخیر جریان آب سطحی در رودخانه‌های کشور نصف شده است و همچنین در کمال تأسف در بسیاری از دشت‌های کشور بیشتر از مقدار آب تجدیدپذیر برداشت کرده‌ایم، به شکلی که در ۴۰ سال گذشته ۱۱۰ میلیارد مترمکعب از منابع آب زیرزمینی کشور برداشت شده و بیشتر دشت‌ها با شوری آب یا کم‌آبی شدید دست و پنجه نرم می‌کنند.

چیت چیان ادامه داد: می‌بایست با مصرف درست آب، نیاز بخش‌های مختلف کشور را برآورده کنیم و آینده کشور را از بحران کم‌آبی نجات دهیم.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا