پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی

تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی

برای تصفیه فاضلاب بهداشتی-انسانی، پکیج‌های تصفیه فاضلاب بهداشتی طراحی و تولید شده است. از آنجا که پکیج‌های تصفیه فاضلاب بهداشتی همهٔ واحدها و تجهیزات را به منظور تصفیه فاضلاب داراست به آن‌ها پکیج تصفیه فاضلاب گویند. شرکت آتیه انرژی تلاش پکیج‌های تصفیه فاضلاب را به شکل فلزی، پلی اتیلنی و کامپوزیتی طراحی و تولید می‌کند.

شاخص‌ترین مزایای پیکج‌های تصفیه فاضلاب بدین شرح است:

۱- عملکرد مطلوب و همچنین بازدهی بسیار زیاد در امر تصفیه فاضلاب

۲- توانایی و استعداد جابجایی و حمل و نقل آسان بعد از تعبیه و آغاز بکار پکیج تصفیه فاضلاب

۳- در تولید و تعبیه و راه اندازی از سرعت زیادی برخوردار است.

۴- تمتع هرچه بیشتر از تمامیه واحدها و تجهیزات مورد احتیاج به منظور تصفیه فاضلاب

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

۵- ضمانت به مدت یک سال و همچنین خدمات پس از فروش به مدت ۱۰ سال

۶- به خاطر نوع طراحی و ساخت پکیج می‌بایست در استفاده از آن به آسانی کار مواجه باشیم که این پکیج این شرایط را برای ما فراهم می‌کند.

با نظر به پیشرفت‌های انجام شده در ساخت مواد و ایضاً مزایای ویژه پلی‌اتیلن، بهره برداری از آن در تولید پکیج‌های تصفیه فاضلاب بهداشتی-انسانی به سرعت چشمگیری درحال توسعه می‌باشد.

بیشتر بخوانید: مشکلات معمول ایجاد شده در دستگاه تصفیه آب و ارائه راه حل آن

شاخص‌ترین مزایای پکیج‌های پلی‌اتیلنی بدین شرح است:

۱- در مقابل شرایط نامساعد آب و هوایی، رطوبت بالا و خوردگی، استحکام و مقاومتی مطلوب دارد.

۲- به جهت کم وزن بودن پکیج پلی اتیلینی قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسان حتی بعد از تعبیه و راه اندازی رو دارد.

۳- در نقاطی به محدودیت فضا این امکان را دارد که به شکل دفنی ساخته شود.

۴- در ساخت و راه اندازی پکیج پلی اتیلینی از سرعت بالایی برخوردار است.

۵- بر اساس هر پروژه قابلیت انعطاف پذیری و تطابق با شرایط آن پروژه به منظور ساخت را دارد.

۶- به انواع شرایط آب و هوایی سازش و توافق دارد.

با نظر به تجربیات داخلی و خارجی در اثر بخشی روش لجن فعال با هوادهی وسیع، لوتوس از این مدل برای طراحی و تولید پکیج‌های تصفیه فاضلاب بهداشتی- انسانی خود استفاده می‌کند.

بدین سبب واحدهای اصلی این پکیج‌ها شامل: آشغالگیر، مخزن هوادهی، مخزن ته‌نشینی، مخزن کلرزنی و هاضم لجن است. مسلماً با نظر به شرایط هربرنامه تغییرات ضروری بر روی این پکیج‌های پلی اتیلین لحاظ خواهد شد.

از پکیج‌های پلی اتیلینی در تصفیه فاضلاب بهداشتی واحدهای مسکونی، ساختمان‌های اداری، کارگاه‌ها و کارخانجات، هتل‌ها و مراکز اقامتی و تفریحی، رستوران‌ها و کمپ‌های کارگری مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

پساب خروجی پکیج‌های پلی اتیلینی با معیارهای سازمان حفاظت محیط زیست سازگاری داشته است و با نظر به طراحی خوب و منعطف آن می‌شود برای مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز یا تخلیه به چاه جاذب و یا تخلیه به آبهای سطحی مورد بهره برداری قرار داد.

با توجه به اینکه کشور ما روی خط کم آبی قرار دارد و عدم مصرف بهینه آب وپساب در آینده برای کشور ما مشکلات فراوانی ایجاد خواهد نمود لذا توصیه می‌شود در مصرف آب حداکثر صرفه جویی را انجام دهیم.

در بحث تصفیه فاضلاب انسانی ما می‌توانیم به تصفیه فاضلاب خاکستری نیز اشاره نماییم که در این روش در مجتمع‌های مسکونی ما می‌توانیم با برگرداندن آب فاضلاب مجتمع به ابتدای مسیر از آن آب برای سرویس‌های بهداشتی و یا مصارف کشاورزی مانند آب دادن باغچه استفاده نمایم.

این روش فاضلاب خروجی از سرویس‌های بهداشتی و روشویی و ظرف شویی و حمام را تصفیه کرده و می‌توانیم آن را برای استفاده از آب سیفون و یا شست و شو و یا مصارف کشاورزی استفاده کنیم.

شرکت آتیه انرژی تلاش در این زمینه پروژه‌های خوبی انجام داده است که امیدواریم بتوانیم به جلوگیری از هدر رفت آب در کشورمان کمک نماییم.

 

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا