چالش‌های منابع آب‌های زیرزمینی

به گزارش صبا به نقل از واحد مرکزی خبر، محمد شریعتمداری در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بررسیها و مطالعات علمی اتاق ایران درباره احیای منابع آبی است، اظهار داشت: مطالعات علمی بخش خصوصی در زمینه آب در همایش ملی آب در اختیار تصمیم گیران این بخش قرار می‌گیرد و مشکلات و راهکارهای آن مطرح و بررسی خواهد شد.

شریعتمداری برگزاری سه نشست با عنوان چالش‌های آب زیرزمینی، آب شناسی دشت‌های ممنوعه و نگاهی به آینده مدیریت آبهای زیرزمینی و ارائه توصیه‌ها را از مهمترین بخش‌های این همایش برشمرد.

شریعتمداری گفت: در این نشست ها حدود ۲۰۰ کشاورز و محققان آب و کارشناسان و مسئولان وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی حضور بهم خواهند رسانید.

همایش ملی آب به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران روز دوشنبه این هفته برگزار می‌شود.

 

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا