کاربرد ازن در خشک شویی – ازن ژنراتور در خشک شویی

موارد استفاده ازن در خشک شویی

ازن تولید شده است به وسیله ازن ژنراتور به وسیله ونتوری یا همان دیفیوزر به آب منتقل شده است و این آب تولید شده جهت شست و شوی لباس‌ها استفاده می‌شود که بسیار مناسب است. کار کردن با ازن به نسبت بقیه مواد شیمیایی از خوبی‌های بیشتری برخوردار است که به چند نوع از خوبی‌های ازن در زیر اشاره خواهیم کرد.

وقتی از ازن استفاده می‌کنیم دیگر نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و آب گرم نیست. و میود با استفاده از ازن به کیفیت بالا در خشک شوی و تمیز دن لباس‌ها دست پیدا کرددر زمان‌های قدیم کارگردن با آب گرم و آلکالی رواج بیشتری داشته است

کار کردن با ازن در شست و شو سبب بیشتر شدن عمر الیاف، کم شدن مصرف انرژی، افزایش سرعت شست و شو، کاهش زمان‌های شست و شو و حتی کاهش زمان مورد نیاز برای خشک کردن می‌شود.

لباس‌هایی سفیدتر، با بوی تازگی، عمر بیشتر لباس‌ها و صرفه جویی مالی نتیجهٔ استفاده از ازن در صنعت خشک شویی می‌باشد. ازن این اجازه را به مصرف کننده می‌دهد تا بدون نیاز به مواد شیمیایی و آب گرم به بالاترین راندمان پاک کنندگی دست پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: قیمت فیلتر جامبو – فیلتر دستگاه تصفیه آب

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست
  • اثرات مثبت کار کردن با ازن در خشک شوی ها
  • کم‌تر استفاده کردن از مواد شیمیایی و تمیز کنننده
  • بهینه سازی مصرف آب
  • کنترل مقدار استفاده از برق
  • بهینه سازی مصرف گاز در خشک شویی
  • کم شدن آلاینده‌های میکروبی
  • کاهش یافتن اندازه COD در آب مصرفی

در رابطه با کاربد ازن در خشک شویی مطالب ذیل مکتوب می‌گردد

لطفاً جهت مشاوره با تلفن‌های شرکت تماس حاصل بفرمایید

تلفکس: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

انتخاب ازن ژنراتور مناسب: جهت اطلاع از بهترین مدل ازن ژنراتور برای کاربرد با راندمان بالا با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید

ازن ژنراتورهای ozomax تولید ده در کشور کاندا است که با اندازه‌های گوناگون و غلیظ بودن ازن تولیدی شیوهٔ بخیلی عالی برای کتر خک ویی است. این ازن‌ها یک سال گارانتی دارند و از سیستم تخلیه corona جهت ساخت ازن استفاده میود.

تمامی قطعه‌های جانبی این ازن ژنراتورها در همه ساعت‌ها و همیشه در انبار شرکت آتیه انرژی تلاش وجود دارد و در صورت خرابی دستگاه‌ها امکان تعمیر دستگاه در کم‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

سیستم ازن ژنراتور در دستگاه تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن صنعتی کاربرد نیز دارد

در مواردی که آب ورودی به دستگاه اسمز معکوس دارای آلودگی باشد از سیستم ازن ژنراتور استفاده می‌کنیم تا ابتدای امر آلودگی میکروبی حذف شود و سپس آب بدون میکروب وارد دستگاه تصفیه آب صنعتی شود

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا