گزارش وزارت نیرو از وضعیت سدها

وضعیت سدهای کشور و ظرفیت آب پشت صدها

به نقل از خبرگزاری مهر، حجم آب موجود در مخازن سدهای کشور هم‌اکنون ۱۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعب به ثبت رسیده در حالی که این شاخص در زمان مشابه سال گذشته، حدود ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون مترمکعب گزارش شده بود. حجم کنونی آب موجود در مخازن سدهای کشور در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته ۴.۴ درصد کاهش یافته است.

براساس این گزارش، حجم آب ورودی به مخازن سدهای کشور نیز از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه ۹۳) تاکنون با ۲۲ درصد کاهش در مقایسه با سال آبی گذشته به هفت میلیارد و ۷۳۰ میلیون مترمکعب رسیده است. این میزان در مدت مشابه سال آبی گذشته ۹ میلیارد و ۹۱۰ میلیون مترمکعب گزارش شده بود.

بیشتر بخوانید: کیفیت آب در پروژه‌ها چگونه مشخص می‌شود

میزان حجم آب خروجی از سدهای کشور نیز از ابتدای سال آبی جاری تاکنون، هشت میلیارد و ۷۳۰ میلیون مترمکعب گزارش شده در حالی که آب خروجی از سدهای کشور در مدت مشابه سال آبی گذشته، به میزان هشت میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب بود.

بر این اساس، حجم آب خروجی از سدهای کشور در مقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته، تغییر چندانی را نشان نمی‌دهد. هم‌اکنون مجموع ظرفیت مخازن سدهای کشور ۴۷.۴ میلیارد مترمکعب گزارش شده که ۴۱ درصد از حجم مخازن سدهای کشور از آب پُر است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا