۹۸ درصد آب تصفیه شده صرف شستشو می‌شود

نماینده هیئت آب، محیط زیست و اقتصاد سبز ایران اعلام کرد: قوه مجریه سالیانه هزینه های زیادی را برای تهیه آب تصفیه شده می کند، اما تقریبا درصد ناچیزی از این آب تصفیه شده در منطقه مصارف شخصی به کار گرفته می شود و مابقی آب هم به استفاده های دیگر تعلق پیدا میکند که اصلا نیازی نیست در آن مناطق از آب تصفیه شده استفاده شود.

جناب رئیسی فرمودند: تقریبا ۱۰۰ کارخانه آب معدنی در کشور کار می کند که اکثریت آن ها با رکود اقتصادی در بازار فروش مواجه شدند. مشکل عمده آن ها در بازار فروش آب های معدنی عرضه و تقاضا است که به خاطر تقاضای کم در کارخانه جات برای تولید به مشکلات زیادی برخوردند و قدرتی برای رقابت ندارند.

بیشتر بخوانید: قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی

مدیر هیئت آب های معدنی و آشامیدنی کشور، مقدار آب معدنی بسته بندی شده در آب مورد استفاده مردم را چیزی قریب به ۲۰ درصد اعلام کرد و ادامه داد: این اندازه در کشور مجاور و همسایه مثل ترکیه تقریبا ۲۰ درصد است.

درصورتی که شهروندان از آب های تصفیه شده جهت مصرف های به غیر از آشامیدن است استفاده می کند، که ایران در سال های گذشته در وضعیت سخت کم بود شدید آب قرار گرفته است. لازم به ذکر است که تقریبا ۹۸ درصد آب تصفیه شده برای شست و شو استفاده می شود.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا