دستگاه ضد عفونی کننده پدالی

لزوم دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی و سنسور چشمی در مراکز عمومی و پرتردد

الزام داشتن دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی یا چشمی میتواند 80% از ابتلا به بیماری کرونا در مراکز پر تردد یا عمومی جلوگیری کند. به منظور کاهش تماس افراد با اشیا در مکانهای عمومی، دستگاهی ساخته شده که میکروب زدایی دست را آسانتر می کند.

در مکان های عمومی از اسپری ضد عفونی کننده برای ضد عفونی دست استفاده می شود در حالی که در این روز ها که همه ی ما درگیر ویروس کرونا هستیم اگر از اسپری های ضد عفونی کننده که شخصی نیستند استفاده کنیم اگر کسی به ویروس COVID-19 آلوده باشد، آن را نمی داند و ویروس را به بدنه اسپری منتقل میکند و همه افرادی که از اسپری ضد عفونی کننده استفاده می کنند، به خطر می افتند.

دستگاه ضد عفونی کننده دست در مکان های عمومی مانند موارد زیر استفاده خواهد شد:

داخل بیمارستان ها و ورودی بیمارستان، ورودی بانک، ورود به بازار (مرکز غذا)، ورودی حمل و نقل عمومی و غیره. با استفاده از سنسور فاصله، وقتی شخصی دستان خود را به سمت دستگاه حرکت می دهد، خوانده می شود. زمانی که دست ها به دستگاه نزدیک می شوند ماده ی ضد عفونی کننده بیرون کشیده می شود و بنابراین دست ها را برای 5 ثانیه ضد عفونی می کند. سپس دستگاه خاموش می شود و منتظر فرد بعدی است که می خواهد دست های خود را ضد عفونی کند.

محصولات دستگاه ضد عفونی کننده دست آتیه انرژی تلاش

در قسمت زیر میتوانید انواع دستگاه ضد عفونی کننده تولیدی شرکت آتیه انرژی تلاش وارد شوید و توضیحات و قیمت ها و نحوه کارکرد هر دستگاه را به صورت کامل مشاهده نمایید و در صورت درخواست و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دکمه بازگشت به بالا