اخبار صنعت تصفیه آب صنعتی و کشاورزی ایران

استفاده از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی و مزایای آن

(برای درک بیشتر از مدیریت کردن تاثیرات منفی شوری آب توسط آب مغناطیسی حتما فیلم بالا را مشاهده بفرمایید.این فیلم مصاحبه با کشاورزان بزرگواریست که از آبیاری مغناطیسی استفاده کرده اند و رضایت خویش را در این فیلم اعلام نموده اند)

کاربرد دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

با کمال تأسف شوری و سخت بودن آب قنات‌ها و چاه‌ها موجب شده است که کشت در مزارع کشاورزی نقاط متعدد کشور غیر قابل انجام باشد و این بحث زمین داران و باغ داران آن مناطق را با مشکلات ادیده ای مواجه کرده است. با بهره گیری از دستگاه آب تصفیه کن کشاورزی اسمز معکوس، بدست آوردن آب برای گلخانه‌ها و کشاورزی در بخش‌های که آب شیرین به مقدار کافی وجود ندارد، کاربردی است.

با بهره گیری از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی ro اسمز معکوس سختی آب به صورت چشم گیری کاهش می یابد و آب ایده آل برای کشاورزی خواهید داشت. و با توجه به عملکرد این دستگاه تولید به طور قابل توجهی افزایش می یابد. نا گفته نماند به دلیل بالا رفتن بازدهی در تولیدات کشاورزی با بهره گیری از آب تصفیه کن، در اولین سال نصب تمامی مخارجی که برای تهیه دستگاه استفاده شده است بر خواهد گشت.

بیشتر بخوانید: آنتی اسکالانت چیست؟

نوع کار و مواد مصرفی آب تصفیه کن صنعتی

بهترین راه برای شیرین کردن آب‌های شور، نسبتا شور و آب دریا اسمز معکوس است که از ممبران استفاده می‌شود. طرز کار استفاده از اسمز معکوس به این شکل است که مواد معدنی و سرگردان را به صورت فیزیکی از املاح آب تفکیک می‌کند و املاح موجود را به وسیله غلیظ کردن آب از ممبران خارج می‌کند که به قول معروف پساب سیستم است و آبی که از ممبران خروج می‌کند آب شیرین است و می‌توان برای کشاورزی، دامداری، آب شرب در کارخانه جات استفاده می‌شود.

استفاده کنندگان در این نوع از آب برای کشاورزی، گلخانه‌ها و باغات زراعی برای شیرین کردن آبهای شور جهت بالا بردن کیفیت زمین دو افزایش بار محصولات و علاوه بر این نکات برای مقابله با شوره گذاری زمین استفاده می‌شود.

ناگفته نماند که روش آب شیرین کن، آب مورد استفاده مارا به کم‌ترین درجه از سختی می‌رساند و با برنامه‌ای که روی دستگاه نصب شده است می‌تواند به آسانی شوری و سختی آب را کم و زیاد کند که در این مسیر از روش TDS متر آنلاین بهره گیری می‌شود که کیفیت آب محصولات را می‌توان در آن واحد چک کرد.

تلفکس جهت مشورت: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

۴/۵ - (۱ امتیاز)

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا