قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

چرا دستگاه آب شیرین کن؟

در بین تکنولوژی های رایج برای تصفیه آب صنعتی و تولید آب خالص و بدون املاح، استفاده از آب شیرین کن صنعتی اسمز معکوس دارای مزیت های بیشتری می باشد با استفاده از ممبران تصفیه آب صنعتی می‌توانیم تا ۹۹ درصد TDS را پایین آورده و آب خالص تری تولید نماییم.

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی اسمزمعکوس

برای برآورد قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی ابتدا باید خریدارمحترم ظرفیت آبی را که می‌خواهد در شبانه روز تصفیه کند اعلام نماید زیرا طراحی اولیه دستگاه تصفیه آب صنعتی بر اساس دبی آب می باشد سپس با در نظر گرفتن آنالیز آب طراحی اولیه صورت می‌پذیرد. که فروشنده میتواند قیمت دستگاه آب شیرین کن را به خریدار اعلام نماید.

با توجه به اینکه تامین آب سبک و بدون املاح همیشه یکی از مهمترین اولویت‌های صنعتگران میباشد تهیه دستگاه آب شیرین کن صنعتی می‌تواند انتخاب بهتری باشد نسبت به اینکه مصرف کنندگان آب خالص را خریداری نمایند.

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

به عنوان مثال قیمت دستگاه آب شیرین کن برای تصفیه ۵ متر مکعب در شبانه روز حدود ۳۲ میلیون تومان و دستگاهی با قابلیت تصفیهٔ روزانه ۱۰ متر معکب در شبانه روز حدود ۴۲ میلیون تومان می باشد (قیمت بروز را با تماس با کارشناس های شرکت از ما بپرسید)

کاربرد دستگاه آب شیرین کن صنعتی RO:

 • از آب شیرین کن برای تهیه آب صنعتی
 • جهت مصارف در بویلرها (دیگ های بخار) کولینگ تاورها و کلیه مبدل های گرمایشی و برودتی می توان بهره گرفت.
 • تولید آب DM برای صنایعی که نیاز به آب های سبک دارند
 • تولید آب گوارا و شیرین با دستگاه آب شیرین کن- تصفیه آب دریا و چاه برای مصارف شرب و کشاورزی
 • تصفیه پساب صنعتی

تولید آب با ای سی مطلوب برای صنایع کشاورزی, گلخانه‌ای توسط دستگاه آب شیرین کن. و کلیه صنایعی که از سیال آب استفاده میکنند که در صورت استفاده از آب سبک تر راندمان تولید شان بالاتر می رود.

اصولی که برای خرید دستگاه تصفیه آب شیرین کن صنعتی باید رعایت کرد

الف: در ظرفیت آب تصفیه شده باید دقت نمود، به عنوان مثال اگر یک گلخانه در شبانه روز نیاز به تصفیه آب به میزان ۱۰۰ متر مکعب داشته باشد بهتر است دستگاهی تهیه کنید که توانایی تصفیه آب به ظرفیت ۱۵۰ متر مکعب در شبانه روز را داشته باشد به جهت اینکه مجبور نباشیم کل شبانه روز دستگاه آب شیرین کن را روشن نگه داریم. که این امر باعث می شود استهلاک دستگاه تصفیه آب صنعتی بالا رود، لذا حداقل باید روزانه ۶ الی ۸ ساعت دستگاه آب‌شیرین‌کن استراحت داشته باشد.

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

ب: حتماً آنالیز کامل از آب را تهیه نماییم که اگر مشکلی در آب وجود دارد در پیش تصفیه دستگاه آب شیرین کن مشکل موجود را حل نمایید سپس این آب وارد فیلتر ممبران شود به عنوان مثال اگر کدورت آب بالاست ابتدا در پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی کدورت را به حد مجاز برسانیم سپس این آب وارد ممبران شود.

ج: نظر به اینکه دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس از قطعات مختلف مونتاژ می شود و روی شاسی سوار می شود لذا بهتر است در انتخاب قطعات اصلی مثل پمپ ورودی، پمپ طبقاتی، مخازن فایبرگلاس، پرشر وسل، تابلو برق، ابزار دقیق و … نهایت دقت را نماییم. تا سازنده دستگاه آب شیرین کن قطعاتی با کیفیت بالا را استفاده نماید تا در زمان بهره‌برداری، زمان تعمیرات و خرابی های قطعات به حداقل ممکن برسد.

  طراحی سیستم آب شیرین کن Desalination به منظور تصفیه آب

الف: اهدافی که مد نظر می باشد در بحث تصفیه آب صنعتی و دستگاه آب شیرین کن باید برابر با نرم افزار طراحی گردد. مخازن شنی و کربنی می بایستی از نوع اف آر پی و یا از رنگ های اپوکسی با پوشش های دریایی پلی یورتان کتینگ شوند تا دستگاه آب شیرین کن کمترین مشکل خوردگی را داشته باشد.

 1. به جهت تصفیه آب در دستگاه آب شیرین کن صنعتی اسمزمعکوس با در نظر گرفتن بالا بودن آلودگی میکروبی در تصفیه آب به روش. اسمز معکوس، باید سیستم کلرزنی نصب گردد
 2. فیلتر های میکرونی جهت بالا رفتن عمر ممبران با مش ۵ میکرون در پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی نصب می گردد
 3. برای اینکه آب با فشار بالا پشت ممبران هدایت شود باید پمپ طبقاتی با کیفیت بالا بعد از سیستم پیش تصفیه آب. شیرین کن صنعتی نصب می گردد
 4. ممبران سیستم اسمز معکوس (دستگاه آب شیرین کن صنعتی) جهت تصفیه آب مهمترین وظیفه را در دستگاه آب شیرین کن صنعتی دارد-توسط ممبران این فابلیت وجود دارد تا ۹۹ درصد املاح آب از آب جدا گردد.
 5. جهت کنترل کردن حجم آب در دستگاه تصفیه آب صنعتی از فلومتر در تنظیمات دستی یا اتوماتیک پروسه استفاده می. گردد
 6. واحد CIP. جهت شستن ممبران ها استفاده می شود

آب شیرین کن برای مصارف کشاورزی

با توجه به اینکه فقر آب در کشور ما و در همه دنیا کره زمین را تهدید میکند باید بتوانیم بهینه مصرف کنیم تا نسل های آتی به مشکلات کمتری مواجه بشوند. یکی از پر مصرف ترین صنعتی که مقدار هدر رفت آب در آن بالاست صنعت کشاورزی می باشد. ما میتوانیم با استفاده تجهیز سیستم کشاورزی به آبیاری تحت فشار، مقدار مصرف آب را به حداقل ممکن برسانیم. سپس با توجه به اینکه نصب دستگاه آب شیرین کن صنعتی و دستگاه آب شیرین کن کشاورزی آب را نرم می کند می توانیم محصولات بهتری نیز. تولید کنیم و یا در صنعت اگر آب تصفیه شده استفاده شود میزان مصرف آب به مراتب کمتر از آب سخت می باشد.

آب شیرین کن از قطعات مختلفی تشکیل شده است که بر روی شاسی مونتاژ می شوند و دستگاه آب شیرین کن را تشکیل می دهند-با توجه به حساسیت بحث تامین آب در مراکز و صنایعی که نیاز به آب نرم و سبک دارند بهتر است در انتخاب قطعات دقت. بیشتری کرد و از تجهیزات باکیفیت بالا جهت ساخت آب شیرین کن بهره برد.

و اما چرا دستگاه آب شیرین کن آتیه انرژی

کیفیت در کار اتفاقی نیست. ما با بهره گیری از اساتید صاحب دانش و تجربیات فراوان توانسته ایم بهترین دستگاههای تصفیه آب را. در ایران و کشورهای همسایه نصب نموده و کمک خوبی به صنایع مرتبط با آب نماییم

جهت خرید و سفارش تصفیه آب (تصفیه صنعتی. نیمه صنعتی) به روش آب شیرین کن با کارشناسهای شرکت جهت راهنمایی ومشاوره تماس بگیرید

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا