دستگاه ضد عفونی کننده پدالی

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی پنج لیتری

ویژگی های دستگاه ضد عفونی کننده دست 5 لیتری

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی پنج لیتری
دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی پنج لیتری

ویژگی های دستگاه ضد عفونی کننده پنج لیتری آتیه انرژی تلاش

با توجه به اینکه بیماری کرونا سلامت جسم و ذهن اهالی کره خاکی را به چالش کشیده است و تلاش برای حفظ سلامت جسم تبدیل به اولویت هرشخصی گردیده است شرکت آتیه انرژی تلاش تصمیم به دستگاه ضد عفونی کننده پنج لیتری دست نموده است برای کنترل بیماری کرونا کافیست بتوانیم زنجیره گسترش ویروس را قطع نماییم.

اگر همه افراد در زمانی که قرار است از منزل خارج شوند ماسک را بر روی صورت قرار دهند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند و دست های خود را نیز به نحو احسنت ضد عفونی  کنند تقریباً همه مجاری ورودی این ویروس  را برای ورود به بدن بسته ایم .

دستگاه ضد عفونی کننده دست در ورودی اصناف پرتردد یک جنبه روانی مثبت نیز ایجاد می‌کند و آن این است که افرادی که قصد وارد شدن به این مجموعه ها را دارند ، وقتی خیالشان راحت می‌شود که هر کسی وارد شده است دست خود را با دستگاه ضد عفونی کننده دست ضد عفونی نموده است یک آرامشی به آنها دست می دهد.

دستگاه پنج لیتری ضد عفونی کننده
دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی پنج لیتری

ویژگیهای مثبت دستگاه ضد عفونی کننده دست شرکت آتیه انرژی

 

 مصرف پایین مواد ضد عفونی کننده
مصرف پایین مواد ضد عفونی کننده

 مصرف پایین مواد ضد عفونی کننده 5 لیتری

با توجه به اینکه برای اسپری کردن مواد ضد عفونی کننده از پمپ فشار بالا در این دستگاه استفاده شده است این قابلیت را ایجاد نموده است که با فشاری که بر مایع ضد عفونی کننده وارد می‌شود باعث شود این مواد به صورت مواد فوق العاده ریز تبدیل شود در نتیجه پودر شده و با هر بار پر کردن مخزن ۲ لیتری این دستگاه بیش از هزار بار دستها را می توان ضد عفونی کرد لازم به ذکر است.

در مخازن ۵ لیتری این دستگاه تا ۳۰۰۰ بار  قابلیت شستشوی دست ها ایجاد می گردد خرابی پایین دستگاه و استهلاک حداقل در تولید دستگاه ضد عفونی کننده دست به این نکته توجه شده است که سعی شود مصرف کننده محترم در زمان استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده دست شاهد کمترین میزان خرابی دستگاه باشد.

برای مراکز پرتردد بیشتر توصیه می شود عضو فرمان دهنده پدال مکانیکی باشد که کمتر خراب شود نصب راحت و جابجایی ساده این دستگاه دستگاه ضد عفونی کننده دست به صورت آماده به کار میباشد و فقط کافیست دستگاه را به برق بسته بوده و داخل مخزن نیزرا  بامواد ضد عفونی کننده پر کنیم و از دستگاه استفاده کنیم ضمن اینکه نظر به اینکه جابجایی این دستگاه راحت می باشد به راحتی می توان در مکان های دیگر نیز از این دستگاه استفاده نمود.

دستگاه پنج لیتری ضد عفونی کننده

مصرف پایین برق دستگاه

برای صرفه جویی در مصرف انرژی پمپی که در دستگاه ضد عفونی کننده دست در نظر گرفته شده است با مصرف انرژی پایین است و در نهایت فقط ۲۵ وات انرژی مصرف می‌کند

 تنوع رنگ ها با توجه به مختلف بودن دکوراسیون های داخلی مکان‌ها

دستگاه های ضد عفونی کننده تولیدی شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش دارای رنگ های متنوع اعم از طوسی، قهوه ای ،سفید و طلایی می باشد که این تنوع باعث شده است که خریدار محترم به راحتی بتوانند دستگاه را انتخاب نماید که به دکوراسیون داخلی مجموعه مد نظر تنظیم و سِت شود

 گارانتی یکساله و ارسال رایگان دستگاه ضد عفونی کننده دست شرکت آتیه انرژی

دست اندرکاران شرکت مهندسی آتیه انرژی بر این باور هستند که بهترین تبلیغ برای یک شرکت عبارت است از اینکه بهترین خدمات پس از فروش و گارانتی را به خریداران محترم ارائه بدهیم اگر مشتری در زمان بهره‌برداری به مشکل بخورد و دستگاه نیاز به سرویس و نگهداری داشته باشد ولی فروشنده در ارائه خدمات کم‌لطفی و تعلل نماید خدمات پس از فروش زیر سوال رفته و این می‌تواند یک امتیاز منفی برای یک فروشنده باشد ولی شرکت آتیه انرژی خود را متعهد می‌داند که در صورت خرابی دستگاه در اولین فرصت رفع عیب  نماید.

تفاوت دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی و چشمی در چیست ؟

دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی و پدالی از نظر مکانیزم عمل و کیفیت ساخت شباهت‌های زیادی با هم دارند با این تفاوت که دستور اسپری کردن در دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی توسط عضو مکانیکی پدال صورت می‌گیرد که بعد از آن این دستور به پمپ صادر شده و پمپ مواد ضد عفونی کننده را تبدیل به حالت ریز و پودر نموده و از سر نازل بر روی دست پاشیده می‌شود در حالی که در دستگاه ضد عفونی کننده چشمی فرمان اولیه توسط سنسور چشمی صادر می شود.

توجه به اینکه دستگاه چشمی مجهز به سنسور چشمی  است که عضو الکترونیکی می باشد و احتمال خرابی آن آن بالاتر است برای مراکزی که تردد بالا دارند معمولاً دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی توصیه می‌شود زیرا پدال یک عضو مکانیکی است و خرابی آن به مراتب کمتر است.

دستگاه پنج لیتری ضد عفونی کننده

تفاوت دستگاه ضد عفونی کننده با مخزن ۲ لیتری و ۵ لیتری در چیست؟

وقتی مخزن دستگاه ضد عفونی کننده ۲ لیتری پر می‌شود تا ۱۰۰۰ بار دستگاه قابلیت ضد عفونی نمودن دستها را دارد در صورتی که اگر مخزن پایین‌تری انتخاب شود فقط تا ۳ هزار بار قابلیت ضد عفونی کننده دست وجود دارد و برای اینکه مواد ضد عفونی کننده مدت زمان بیشتری در مخزن نماند و کیفیت تر طی گذاری آن پایین تر نیاید بهتر است برای مراکز کم تردد دستگاه دولتی استفاده کنید و مراکز پرتردد از دستگاه ضد عفونی کننده با مخزن ۵ لیتری استفاده نمایند.

آیا بعد از کرونا دستگاه ضد عفونی کننده دست کاربرد دیگر دارد یا خیر ؟

دستگاه ضد عفونی کننده دست را می توان برای کاربردهای دیگر نیز استفاده نمود .زندگی بعد از کرونا قطعاً تفاوت‌هایی زیادی خواهد کرد با زندگی قبل از کرونا;حساسیت مردم نسبت به حفظ سلامتی بالاتر رفته و شرایط ایجاب می کند که نکات  حفظ سلامتی بیشتر رعایت شود.

دستگاه ضد عفونی کننده دست شرکت آتیه انرژی طوری  طراحی شده است که با ایجاد یک تغییرات ساده بر روی نازل آن می‌توان از آن در ورودی سرویس های بهداشتی استفاده نمود و در آن مایه شستشوی دست ریخت و از آن استفاده بهینه کرد و یا اینکه داخل دستگاه ضد عفونی کننده  گلاب ریخت و در ورودی نمازخانه ها و مساجد نیز از آن استفاده کرد.

به دلیل اینکه در سرویس‌های بهداشتی مکانهای عمومی مخصوصاً مدارس برای استفاده از مایع بهداشتی مجبور هستیم با فشار دست از مایع شستشو استفاده نماییم که خود این امر می‌تواند باعث انتشار ویروس شود ،پس با استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده پدالی می‌توان از آن در مراکز عمومی استفاده کرد.

لازم به ذکر است که اگر بخواهیم داخل مخزن دستگاه ضد عفونی کننده از مایع شستشوی دست استفاده نماییم حتما ابتدا باید آن را با آب رقیق نماییم و سپس داخل مخزن آن را استفاده نمایید و به دلیل اینکه اگر مایع غلیظ باشد شاید پمپ دستگاه به خوبی نتواند آن را تبدیل به ذرات پودر و ریزی نماید که از نازل عبور کند.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی دو لیتری

چه ماده ای بهتر است برای ضد عفونی نمودن دست داخل دستگاه ریخت ؟

با توجه به اینکه قرار است دستگاه ضد عفونی کننده طوری  اقدام کند که اگر شخصی ناقل بیماری است دست های خود را به صورت کامل ضد عفونی کند و سپس وارد یک مرکز پرتردد شود و زمانی که سطوح را لمس می‌کند باعث گسترش ویروس نشود پس بهتر است از موادی داخل مخزن این دستگاه استفاده نمود که بالاترین قدرت حذف ویروس را داشته باشد.

معمولاً الکل ۷۰ درصد بهترین گزینه می باشد ضمن اینکه بعضی از شرکت‌های دانش بنیان موادی تولید کرده اند که به صورت خوبی دست ها را ضد عفونی میکند و عاری از الکل می باشد لذا وجود الکل حتماً دلیل بر یک ماده ضد عفونی کننده مناسب برای این هدف نیست نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که ماده‌ای که ما استفاده می‌کنیم رقیق شده شده باشد که پمپ دستگاه بتواند به خوبی آن را پودر نماید و یا اینکه در نازل گرفتگی ایجاد نکند

تفاوت دستگاه ضد عفونی کننده دست شرکت آتیه انرژی با نمونه دیواری آن

در نمونه ای که دستگاه ضد عفونی کننده دست بر روی دیوار نصب می شود امکان این فراهم نیست که بتوانیم از پمپ در دستگاه استفاده کنیم به دلیل اینکه برای نصب دستگاه بر روی دیوار محدودیت‌هایی وجود دارد ولی دستگاه ضد عفونی کننده دست شرکت آتیه انرژی به صورت ایستاده می باشد و نصب راحتی دارد چون در این دستگاه امکان جایگزینی پمپ به راحتی میسر است لذا پمپ در مصرف الکل صرفه جویی بسیار محسوسی ایجاد می‌نماید.

خیلی از خریداران محترم که این دستگاه را از شرکت های دیگر خریداری نموده اند بر این نکته اذعان دارند که مصرف الکل در حالت های دیگر بسیار بالاست به طوری که پس از مدتی توان تامین کنند تامین الکل برای خریدار محترم وجود ندارد ولی با استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده شرکت آتیه انرژی با هر بار پر کردن مخزن ۵ لیتری ۳ هزار بار می توان دستها را ضد عفونی کرد با توجه به قیمت بالای الکل دستگاه پدالی شرکت آتیه انرژی دارای صرفه جویی بالایی می باشد.

دستگاه پنج لیتری ضد عفونی کننده طلایی

چرا دستگاه ضد عفونی کننده شرکت آتیه انرژی تلاش ؟

شرکت مهندسی آتیه انرژی حدود ۲۰ سال است که در صنعت در زمینه تصفیه آب و تصفیه پساب فعالیت می کند و توانسته است در این مدت در حد خودش کمک خوبی به صنعتگران و کشاورزان بنماید نظر به اینکه این شرکت مهندسی اعتقاد  بالایی بر این دارد که باید اگر خدمات به مردم عزیزمان می دهیم با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش خوب ارائه دهیم.

تیم تحقیق و توسعه شرکت آتیه انرژی تلاش دستگاه ضد عفونی کننده دست را طوری طراحی نموده است که در زمان بهره‌برداری کمترین مشکل و خرابی را شاهد باشیم و به همین دلیل به شما قول می دهیم که انتخاب شرکت آتیه انرژی تلاش حتما گزینه خوبی خواهد بود برای خرید این دستگاه می باشد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی آتیه انرژی مناسب برای بانک ها هتل ها و سازمان ها است با این دستگاه می توان  از شیوع بیماری کرونا تا حد زیادی جلوگیری کرد

دستگاه پنج لیتری ضد عفونی کننده طلایی

مزایای دستگاه پنج لیتری ضد عفونی کننده

  • بدون دخالت دست
  • بدنه فولادی
  • نصب و استفاده اسان
  • به صرفه بودن
  • فضای نصب کم
  • قابل استفاده  در بانک ها هتل ها مدارس درمانگاه ها نانوایی ها و…
  • ارسال رایگان

ضد عفونی کننده پدالی پنج لیتری

راهنمای خرید دستگاه ضد عفونی پدالی :

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و یکصد  و پنجاه هزار تومان می باشد. این دستگاه دارای مخزن پایین 5 لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضد عفونی کرد.

 

برای خرید دستگاه می توانید مبلغ را پرداخت کرده و  آدرس  مکان تحویل دستگاه را وارد نمایید( به همراه مشخصات فیش واریزی ) از طریق شماره 09121151137  تلگرام یا واتس آپ ارسال کنید

شماره کارت ملت :  6104337933611475– بنام  جواد زین الدینی

شماره شبا ( IR96 0120 0100 0000 1813 7564 92 )

4.7/5 - (3 امتیاز)

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

یک دیدگاه

  1. سلام و تشکر از سایت خوبتون، خوشبختانه یکی از دانشجویان همدانی به نام مائده صیاد زاده هم دستگاه ضدعفونی کننده دست جدیدی رو اختراع کردن که باعث افتخار ایرانی ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا