ارائه و خرید سختی گیر مغناطیسی

خرید سختی گیر مغناطیسی با کیفیت

سختی گیر مغناطیسی آتیه شرکت آتیه انرژی تلاش در سایزها و ابعاد مختلف و متفاوتی طراحی و تولید می‌شود که برای تمامی لوله‌ها و در تمامی سایزها قابل استفاده می‌باشد و این یکی از خوبی‌های سختی گیر های مغناطیسی شرکت آتیه انرژی می‌باشد.

در پایین به بعضی از مزیتهای سختی گیرهای مغناطیسی شرکت آتیه انرژی اشاره می‌کنیم:

با توجه به مگنت بسیار قوی که سختی گیر مغناطیسی آتیه دارد دیگر نیازی به برق و باطری و نگهداری ندارد و نصب و راه اندازی فوق العاده آسانی دارد و این که نیاز به اپراطور و نگهداری ندارد.

این عمل باعث شده است که در ساختمانهای مسکونی و اداره جات‌های دولتی و… بسیار مناسب است و ما به دلیل اطمینان به کارمون و دستگاهمون این سختی گیر مغناطیسی آتیه شرکت آتیه انرژی رو ۵ سال ضمانت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: سختی گیر رزینی آتیه

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

همانطور که می دانید رسوب معضل ۲۰۰ ساله مهندسین آب در سرار جهان است که تا الان هم راه حل قطعی و مناسبی برای رفع این مشکل پیدا نکرده‌اند که عمده این رسوبات هم به دلیل وجود کلسیم بالا است.

این کار باعث ایجاد رسوب در لوله‌ها می‌شود و باعث گرفتگکی لوله‌ها و درنهایت افت فشار آب می‌شود که راندمان آب را فوق العاده پایین می‌آورد ما با ساخت سختی گیر مغناطیسی آتیه شرکت آتیه انرژی تلاش بر این داریم که معضل رسوب در آبها را مرتفع کنیم و باعث هدر رفت انرژی بشویم.

طریقهٔ کارکرد سختی گیر مغناطیسی آتیه شرکت آتیه انرژی هم به این صورت است که داخل این دستگاه مگنتی قوی وجود دارد که دور لوله بسته می‌شود آب وقنی از این میدان عبور می‌کند کاتیون و آنیون خود را از دست داده و آب خنثی می‌شود.

در واقع کلمه علمیش این است که آب یونیزه می‌شود و آب یونیزه شده هم به هیچ عنوان رسوب نمی‌بندد و چون آب دائماً در سیستم در حال سیرکوله هستش باعث میشه که کل میسر یونیزه شود و ما دیگر در لوله‌ها هیچگونه رسوبی را مشاهده نکنیم.

برای مصارف کشاورزی برای پایین آوردن تی دی اس باید آب شیرین کن صنعتی نصب شود.

تلفن مشاوره و خرید: ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

نویسنده: شرکت آتیه انرژی تلاش

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا