فیلتر جامبو و فیلتر دستگاه تصفیه آب (Housing Jumbo)

قیمت فیلتر جامبو و فیلتر دستگاه تصفیه آب Jumbo

خرید فیلتر جامبو (فیلتر میکرونی) در دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی نقش بسیار مهمی دارد. خیلی از شما عزیزان شاید درباره قیمت فیلتر تصفیه آب جامبو (JUMBO) سوالاتی داشته باشید که به شما پیشنهاد می کنم که با کارشناسان شرکت آتیه انرژی تلاش تماس بگیرید.

به منظور بررسی و خرید لیست محصولات، بر روی دستگاه تصفیه آب صنعتی کلیک کنید.

قیمت فیلتر جامبو و دستگاه تصفیه آب

اما کاربرد این محصول چیست؟

در واقع قبل از اینکه آب بوسیله پمپ طبقاتی وارد ممبران دستگاه تصفیه آب شود، باید بوسیله سیستم پیش تصفیه زلال‌تر و همچنین املاح درشت آن گرفته شده تا این املاح درشت وارد ممبران نشود و به آن آسیبی نرسد. لذا فیلترهای پالایش آب شامل دیسکی، شنی، کربنی و فیلتر JUMBO (فیلتر میکرونی) هستند که هرکدام از آنها باعث سبک‌تر کردن و حذف یکسری از املاح آب می‌شوند. در ادامه، چند تا از فیلترها را در تصویر مشاهده می فرمایید.

خرید انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب

لزوم بررسی قیمت خرید و فروش فیلتر جامبو و فیلتر دستگاه تصفیه آب Jumbo به همرhه بررسی کیفیت، جزو مراحل مهم در خرید این تجهیزات است. شرکت های تولید کننده باید پاسخگوی سوالات همه مشتریان و مصرف کنندگان عزیز در خصوص خرید فیلترها باشند.

یکی از فیلترهای مهم دستگاه تصفیه آب فیلترهای جامبو (فیلتر میکرونی) یا اسلیم است که قابلیت این را دارد تا ۵ میکرون و یا یک میکرون املاح آب را حذف کند. این فیلترها هم قابل شستشو و هم قابل تعویض را دارند.اپراتور باید این فیلترها را طبق زمان مشخصی تعویض کرده تا این فیلترها بتوانند از ورود املاح اضافی به داخل ممبران جلوگیری کنند.

فیلترهای Jumbo در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید و ارائه و به بازار عرضه می‌شوند. لازم به ذکر است با توجه به اینکه فیلتر JUMBO در پیش تصفیه دستگاه پالایش آب صنعتی برای کاهش گرفتگی‌ها روی سطح ممبران استفاده می‌شود لذا دارای اهمیت بالایی می‌باشد. پس بهتر است در انتخاب فیلتر جامبو کیفیت را ملاک قرار بدهیم.

 بررسی قیمت فیلتر ممبران تصفیه آب

انواع فیلتر جامبو

  1. فیلتر الیافی
  2. فیلتر نخ تابیده

ما وارد کننده هوزینگ های JUMBO و فیلتر اسلیم نیز هستیم.محصولات ما در کلیه صنایعی که با آب کار می‌کنند و نیاز به فیلتراسیون دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیلترهای ما، دبی‌های مختلف آب هوزینگ با ورودی‌های یک اینچ و دو اینچ را ارائه می کند.

موارد کاربرد هوزینگ فیلتر JUMBO

برای تصفیه آب آشامیدنی در ورودیه ساختمان و محافظت از تجهیزات تاسیساتی می‌شود.

کاربرد صنعتی هوزینگ فیلتر جامبو

موارد کاربرد صنعتی هوزینگ فیلتر جامبو

اغلب برای نصب در سیستم پیش تصفیه آب هایی که شامل املاح فیزیکی بالای ۵ میکرون هستند، استفاده می گردد. مهم‌ترین کاربرد آن در پیش تصفیه دستگاه تصفیه  آب اسمز معکوس  است.

شرایط استفاده از فیلتر JUMBO

شرایط استفاده از فیلتر جامبو

  • دمای استفاده از آن باید بین ۳ درجه تا ۵ درجه باشد.
  • نهایت فشار بار ورودی باید کمتر از ۸ بار باشد.

نحوه استفاده از فیلتر JUMBO

شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان شرکت آتیه انرژِ تلاش در زمینه بهره برداری صحیح از دستگاه آب شیرین کن و همچنین رفع عیوب احتمالی و دیگر مسائل و مشکلات دستگاه های تصفیه آب صنعتی بهره مند شوید. شرکت آتیه انرژی تلاش از سال ۱۳۷۹ در زمینه تولید و نصب سیستم های آب شیرین کن صنعتی در کشور فعالیت می کند.

لازم به ذکر است در آب‌هایی که کدورت بالایی دارند، لازم است که فیلتر جامبو یا کربرنی در بازه زمانی کوتاه‌ تعویض گردد. زیرا کدورت یکی از عواملی است که با عمر ممبران رابطه مستقیمی دارد و می‌تواند باعث کاهش عمر ممبران شود.

 

تلفکس جهت مشاوره و فروش : ۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا