قیمت فیلتر جامبو و فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر دستگاه تصفیه آب و فیلتر جامبو

فیلتر میکرونی در دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی فیلترها نقش مهمی دارد. در واقع قبل از اینکه آب بوسیله پمپ طبقاتی وارد ممبران شود باید بوسیله سیستم پیش تصفیه زلال‌تر و همچنین املاح درشت آن گرفته شود تا این املاح درشت وارد ممبران نشود که به آن آسیبی نرسد.

لذا فیلترهای تصفیه آب شامل فیلترهای دسیکی فیلترهای شنی فیلترهای کربنی و فیلتر جامبو (فیلتر میکرونی) هستند که هرکدام از آنها باعث سبک‌تر کردن و حذف یکسری از املاح آب می‌شوند.

فیلترهای تصفیه آب شامل فیلترهای دسیکی و فیلترهای شنی، فیلترهای کربنی و فلتر جامبو
فیلترهای تصفیه آب و تاثیر آنها در سبک‌تر کردن و حذف یکسری از املاح آب

یکی از فیلترهای مهم دستگاه تصفیه آب فیلترهای جامبو (فیلتر میکرونی) یا اسلیم می‌باشد که قابلیت این را دارد که تا ۵ میکرون املاح آب را حذف کند. این فیلترها هم قابل شستشوهم قابل تعویض می‌باشند که اپراتور باید این فیلترها را طبق زمان مشخصی تعویض کند تا این فیلترها بتوانند از ورود املاح اضافی به داخل ممبران جلوگیری کند.

این فیلترها در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود و به بازار عرظه می‌شود. این شرکت پاسخگوی همه مشتریان و مصرف کنندگان این نوع فیلترها می‌باشد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه فیلتر جامبو در پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب صنعتی برای کاهش گرفتگی‌ها روی سطح ممبران استفاده می‌شود لذا دارای اهمیت بالایی می‌باشد. پس بهتر است در انتخاب فیلتر جامبو کیفیت را ملاک قرار بدهیم.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

بیشتر بخوانید: کاربرد ازن در خشک شویی

فیلتر جامبو، فیلتر دستگاه تصفیه آب
آشنایی با انواع مختلف فیلتر جامبو

فیلتر جامبو با دو نوع مختلف وجود دارد:

الف: فیلتر جامبو الیافی

ب: فیلتر جامبو نخ تابیده

این شرکت وارد کننده هوزینگ های جامبو و فیلتر اسلیم نیز می‌باشد که در کلیه صنایعی که با آب کار می‌کنند و نیاز به فیلتراسیون دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد که بر اساس دبی‌های مختلف آب هوزینگ فیلتر جامبو با ورودی‌های یک اینچ و دو اینچ عرضه می‌گردد.

موارد کاربرد هوزینگ فیلتر جامبو

برای تصفیه آب آشامیدنی در ورودیه ساختمان و محافظت از تجهیزات تاسیساتی می‌شود.

کاربرد صنعتی هوزینگ فیلتر جامبو
موارد کاربرد صنعتی هوزینگ فیلتر جامبو

موارد کاربرد صنعتی هوزینگ فیلتر جامبو

اغلب برای نصب در سیستم پیش تصفیه آبهای که شامل املاح فیزیکی بالای ۵ میکرون هستند استفاده می‌شود. که مهم‌ترین کاربرد آن در پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب می‌باشد.

شرایط استفاده از فیلتر جامبو
شرایط استفاده از فیلتر جامبو و اهمیت حفظ ممبران در دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرایط استفاده از فیلتر جامبو

دمای استفاده از آن باید بین ۳ درجه تا ۵ درجه باشد.

نهایت فشار بار ورودی باید کمتر از ۸ بار باشد.

نحوه استفاده از فیلتر جامبو
روش استفاده از فیلتر جامبو جهت افزایش طول عمر دستگاه تصفیه آب

لازم به ذکر است در آب‌هایی که کدورت بالایی دارند لازم است که فیلتر میکرونی در بازه زمانی کوتاه‌تر تعویض گردد. زیرا کدورت یکی از عواملی است که با عمر ممبران رابطه مستقیمی دارد و می‌تواند باعث کاهش عمر ممبران شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا