قیمت فیلتر جامبو – فیلتر دستگاه تصفیه آب – شرکت آتیه انرژی

فیلتر میکرونی در دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی فیلترها نقش مهمی دارد. در واقع قبل از اینکه آب بوسیله پمپ طبقاتی وارد ممبران شود باید بوسیله سیستم پیش تصفیه زلال‌تر و همچنین املاح درشت آن گرفته شود تا این املاح درشت وارد ممبران نشود که به آن آسیبی نرسد.

لذا فیلترهای تصفیه آب شامل فیلترهای دسیکی فیلترهای شنی فیلترهای کربنی و فیلتر جامبو (فیلتر میکرونی) هستند که هرکدام از آنها باعث سبک‌تر کردن و حذف یکسری از املاح آب می‌شوند.

یکی از فیلترهای مهم دستگاه تصفیه آب فیلترهای جامبو (فیلتر میکرونی) یا اسلیم می‌باشد که قابلیت این را دارد که تا ۵ میکرون املاح آب را حذف کند. این فیلترها هم قابل شستشوهم قابل تعویض می‌باشند که اپراتور باید این فیلترها را طبق زمان مشخصی تعویض کند تا این فیلترها بتوانند از ورود املاح اضافی به داخل ممبران جلوگیری کند.

این فیلترها در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود و به بازار عرظه می‌شود. این شرکت پاسخگوی همه مشتریان و مصرف کنندگان این نوع فیلترها می‌باشد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه فیلتر جامبو در پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب صنعتی برای کاهش گرفتگی‌ها روی سطح ممبران استفاده می‌شود لذا دارای اهمیت بالایی می‌باشد. پس بهتر است در انتخاب فیلتر جامبو کیفیت را ملاک قرار بدهیم.

فیلتر جامبو با دو نوع مختلف وجود دارد

الف: فیلتر جامبو الیافی

ب: فیلتر جامبو نخ تابیده

این شرکت وارد کننده هوزینگ های جامبو و فیلتر اسلیم نیز می‌باشد که در کلیه صنایعی که با آب کار می‌کنند و نیاز به فیلتراسیون دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد که بر اساس دبی‌های مختلف آب هوزینگ فیلتر جامبو با ورودی‌های یک اینچ و دو اینچ عرضه می‌گردد. موارد کاربرد هوزینگ فیلتر جامبو.

برای تصفیه آب آشامیدنی در ورودیه ساختمان و محافظت از تجهیزات تاسیساتی می‌شود.

موارد کاربرد صنعتی هوزینگ فیلتر جامبو.

اغلب برای نصب در سیستم پیش تصفیه آبهای که شامل املاح فیزیکی بالای ۵ میکرون هستند استفاده می‌شود.

که مهم‌ترین کاربرد آن در پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب می‌باشد.

شرایط استفاده از فیلتر جامبو.

دمای استفاده از آن باید بین ۳ درجه تا ۵ درجه باشد.

نهایت فشار بار ورودی باید کمتر از ۸ بار باشد.

لازم به ذکر است در آب‌هایی که کدورت بالایی دارند لازم است که فیلتر میکرونی در بازه زمانی کوتاه‌تر تعویض گردد. زیرا کدورت یکی از عواملی است که با عمر ممبران رابطه مستقیمی دارد و می‌تواند باعث کاهش عمر ممبران شود

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا