اخبار صنعت تصفیه آب صنعتی و کشاورزی ایران

تصفیه آب داروسازی , صنایع دارویی و صنعتی

موارد استفاده از سیتسم تصفیه آب صنایع دارویی

از اصلی‌ترین موارد استفاده از سیستم تصفیه آب صنعتی به صورت ممبرانی در صنعت تصفیه آب داروسازی تأمین کردن آب با درجه کیفتی بالا برای تولیدات دارو است. با در نظر گرفتن به نوع‌های مختلف از داروهای که تولید می‌شود آب مورد استفاده برای تولید این نوع داروها باید استانداردهای لازم برای انواع تولیدات را داشته باشد که در این میان می‌توانیم به WFI یا همان آب مورد احتیاج جهت تزریق، PW یا آب خالص، HPW یا همان آب فوق خالص اشاره کرد.

به منظور بررسی و خرید محصولات، بر روی دستگاه تصفیه آب صنعتی کلیک کنید.

سیستم تصفیه آب به روش ممبرانی در صنعت دارو سازی چه عملکردی دارد: (تصفیه آب داروسازی)

مورد مهم و قابل توجهی که باید در تصفیه آب صنایع دارویی در نظر داشت این است که در تولید همهٔ آب‌های گفنه شده در بالا از سیستم تصفیه آب‌های ممبرانی استفاده می‌شود که در این سیستم تصفیه آب غشایی یا اسمز معکوس جهت پیش تصفیه مرحله‌های بعدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به منظور بررسی و خرید لیست محصولات، بر روی لامپ یو وی کلیک کنید.

می‌شود گفت که در تصفیه آب داروسازی، آب شیرین شده به وسیله سیستم تصفیه آب ممبرانی یا همان اسمز معکوس جهت تصفیه بیشتر به مرحله‌های دیگری مثل رزین یا EDI یا تقطیر حرارتی می‌شود. جهت مشاوره موضوع دستگاه تصفیه آب داروسازی با کارشناس‌های فنی شرکت تماس بگیرید. 02188420878

برای مثال جهت تولید آب مورد نیاز در صنایع دارویی آب خام در آغاز با رد شدن از سیستم‌های مختلفی که داخل دستگاه و در مرحله پیش تصفیه است مثل سیستم فیلتراسیون مولتی مدیا و رسوب گیر ها و فیلتر کارتریجی به وسیله یک یا دو قسمت تصفیه آب ممبرانی تصفیه می‌شود و حاصل این تولید با رد شدن از قسمت EDI الباقی املاح از بین خواهد رفت.

نکته بسیار مهم و حساسی که در سیستم طراحی و تولید دستگاه تصفیه آ ب داروسازی مورد استفاده در صنایع دارویی داروسازی وجود دارد باید به استانداردهای مهم و مورد نیاز در صنعت تصفیه آب داروسازی توجه زیادی شود.

کار کردن با لوازم و موادی که مرود تاید سازمان استاندارد دارویی است، استفاده از لوله کشی‌های دارای استاندارد و جوشکاری و عدم وجود پرتی در داخل سیستم مسائلی هست که بسیار مهم است و باید توجه داشت به آن که خدارا شکر شرکت آتیه انرژی تلاش با دارا بودن تجربهٔ کافی توان ارائهٔ راهکارهای مناسب در این زمینه را دارا می‌باشد. داشتنی کادری مجرب و مهندسین علمی راه کار های مناسبی در راستای حل کردن مشکلات در زمینه ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی برای صنعت داروسازی است.

  • و همچنین شرکت آتیه انرژی تلاش تمامیه استانداردهای لازم برای فعالیت در زمینه ساخت دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی را دارد.
  • در زمینه تصفیه آب داروسازی می‌توان به تجهیزات زیر اشاره کرد که در بحث تصفیه آب صنایع دارویی کاربردی ویژه دارد:
  • استفاده از دستگاه دیونایزر جهت به دست آوردن آب بدون یون در تصفیه آب داروسازی
  • استفاده کردن از دستگاه EDI جهت به دست آوردن آب خالص در تصفیه آب صنایع دارویی
  • دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس در تصفیه آب داروسازی
  • استفاده از ازن ژنراتور در تصفیه آب صنایع دارویی جهت حذف آلودگی میکروبی و ضد عفونی کردن آب
  • استفاده از پکیج تزریق کلر در تصفیه آب داروسازی
امتیاز کاربران post

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا