اخبار صنعت تصفیه آب صنعتی و کشاورزی ایران

سختی گیر پکیج (سختی گیر الکترونیکی پکیج)

تامین و خرید سختی گیر پکیج الکترونیکی

با توجه به این که در سالهای اخیر آبگرم کن های دیواری جای خود را به پکیج‌های دیواری داده‌اند که به مراتب مزایای بهتری نسبت به آبگرمکن های دیواری دارند.

به منظور بررسی و خرید لیست محصولات، بر روی لامپ یو وی کلیک کنید.

یکی از معایب این پکیبج ها ایجاد رسوب درکویل پکیج می‌باشد خصوصاً در مناطقی از کشور که سختی آب بالایی دارند سختی گیر پکیج جزو الزامات می‌باشد به دلیل اینکه کویل پکیج استعداد رسوب گزاری بالای دارد.

به منظور بررسی و خرید محصولات، بر روی دستگاه سختی گیر الکترونیکی کلیک کنید.

نکته: سختی گیر پکیج در ورودی آب سرد به کویل نصب می‌شود.

کار سختی گیر پکیج این است که مانع از تشکیل رسوب در آب می‌شود و رسوبات آب را به صورت کریستال‌های در آب در می‌آورد که خاصیت چسبندگی ندارند.

سختی گیر پکیج هم می‌تواند به صورت مغناطیسی باشد هم به صورت سختی گیر الکترونیکی باشد.

سختی گیر مغناطیسی پکیج: در سختی گیر مغناطیسی پکیج یک قطعه آهن ربایی دارد که در ورودی پکیج نصب می‌شود که خاصیت چسبندگی رسوب را از آن میکیرد و بعد از یک مدتی میدان مغناطیسی آن کاهش میابد و تأثیر گذاری روزهای اول را ندارد. لذا نمی‌شود به صورت یقین و با اطمینان بالا به این سختی گیر ها اعتماد کرد برای سختی گیر پکیج

سختی گیر الکترونیکی پکیج: سختی گیر پکیج باید توانایی خوبی داشته باشد برای پیشگیری از ایجاد رسوب لذا سختی گیر الکترونیکی بهترین راه حل برای جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی کویل است. در نظر داشته باشید وقتی سختی گیر پکیج نصب می‌شود می‌تواند حلالیت آب را از امواج الکترومغناطیسی را بالا ببرد لذا مولکول های آزاد آب بالا می‌رود و باعث می‌شود که رسوبات از قبل تشکیل شده به مرور زمان در آب حل شود و از یکدیگر جدا شود.

مزایایی که سختی گیر پکیج دارد شامل این است که با توجه به رسوب باعث اتلاف انرژی زیادی در سیستم‌های حرارتی می‌شود لذا می‌تواند جلوی هدر رفت انرژی را تا مقدار زیادی شود.

سختی گیر پکیج اگر باشد بسته به سختی آب آن منطقه معمولاً بین یک ماه تا دوسال یکبار مصرف کننده پکیج را دچار مشکل کند و مجبور به استفاده از مواد رسوب زدا کند.

جهت مشاوره در باره انتخاب سختی گیر پکیج و خرید سختی گیر الکترونیکی پکیج با تلفن‌های شرکت تماس بگیرید

02188420878

شرکت آتیه انرژی تلاش سختی گیر الکترونیکی پکیج (رسوبزدای الکترونیکی) دارد که می‌تواند برای این سیستم‌ها مفید باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا