اخبار صنعت تصفیه آب صنعتی و کشاورزی ایران

آنتی اسکالانت فلوکن 260

خرید آنتی اسکالانت فلوکن 260

آنتی اسکالانت فلوکن 260، یکی از محصولات کاربردی، پرمصرف و بسیار حرفه ای است. از این محصول به عنوان پیشگیری کننده رسوب ممبران آب شیرین کن استفاده می گردد.

آنتی اسکالانت فلوکون 260، از مهم‌ترین عوامل ضد رسوب داخل ممبران ها بوده و باعث می‌شود دستگاه، فیلترها و ممبران ها شست و شو شوند و از هرگونه گرفتگی و کیپ شدن منافذ بسیار ریز ممبران ها جلوگیری می‌کند.

به منظور بررسی، مشاوره و خرید محصولات، بر روی آنتی اسکالانت کلیک کنید.

ویژگی های آنتی اسکالانت فلوکن 260

آنتی اسکالانت فلوکون 260 بیشتر در دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی استفاده می‌گردد و کارش به این صورت است که داخل ورودی دستگاه و مخازن از این محصول استفاده می‌کنیم. این محصول باعث می‌شود مواد موجود در دستگاه و لوله‌ها حلالیتشان بالا و باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی و جلوگیری از اوت شدن ممبران ها می‌شود.

به منظور بررسی و خرید لیست محصولات، بر روی لامپ یو وی کلیک کنید.

در هر دستگاه آب شیرین کن، بالاخره به علت سنگین بودن آب ورودی و مواد موجود در آب، روی سطح ممبران آسیب می‌بیند و دچار گرفتگی می‌شود. بنابراین ما باید از مواد ضد رسوب استفاده کنیم. تشکیل رسوب زمانی آغاز می‌شود که غلظت یک نمک از حلالیت آن در شرایط محلول بالاتر رود.

هسته‌های اولیه کریستال، نقش کاتالیزوری را برای تشکیل کریستال های بیشتر از نمک بازی می‌کند. این کریستال های نمک به شرط اینکه به اندازه و جرم حجمی لازم برسند، از حالت معلق خارج شده و شروع به رسوب‌ دهی می‌کنند. فرآیند ته‌نشینی رسوب تا زمانی ادامه خواهد داشت که یون های تشکیل دهنده نمک در محلول به صورت فوق اشباع باشند.

دلایل رسوب سطح ممبران عبارتند از:

  • بالا رفتن غلظت مواد شیمیایی
  • بالا رفتن PH آب
  • و…

که ما برای مهار این نوع رسوبات رو سطح غشا، باید از Antiscalant فلوکن 260 استفاده کنیم.

آنتی اسکالانت (Antiscalant)، مثل خون در رگ های انسان یا مثل روغن در ماشین است. یعنی نقش بسیار مهمی دارد و ما باید از آنتی اسکالانتی استفاده کنیم که کیفیت بالایی داشته باشد که پیشتهاد ما به شما عزیزان، Antiscalant فلوکن آتیه است.

همانگونه خون در رگ‌های انسان خیلی مهم است و نقش مهمی در سلامت بدن اجاد می‌کند، چه گردش آن و چه این که رسوب داخل رگ‌ها ایجاد نشود و قلب به خوبی پمپاژ کند و ما باید سعی کنیم که خون در رگ رسوب نکند و یا اینکه در خودرو روغن خیلی مهم است و همیشه توصیه می‌شود روغن مرغوب استفاده شود در ماشین که عملکرد بهتر شود باید روی انتخاب آنتی اسکالانت مرغوب برای دستگاه تصفیه آب کشاورزی نیز توجه کرد.

در این چند سالی که شرکت آتیه انرژی در زمینه ساخت آب شیرین کن صنعتی کار می‌کند، انواع و اقسام Antiscalant های موجود در بازار تست شده است و مورد ارزیابی قرار گرفته است.

در نهایت بخاطر اهمیت موضوع پیشگیری از ایجاد رسوب روی سطح ممبران به این نتیجه رسیده‌ایم که محصول فلوکون 260 دارای کیفیت بالاتری نسبت به مشابه تولید داخل و خارجی آن دارد.

Antiscalant باید بتواند مانع از رسوب گزاری گردد. البته لازم به ذکر است بعضی مواقع علت‌هایی دیگری در اوت شدن ممبران نقش دارد. مثلاً در کنار استفاده از فلوکن 260، باید نگهداری از دستگاه هم به خوبی صورت پذیرد. مثلاً تعویض فیلتر میکرونی، یا بک واش و احیای فیلترهای شنی، کربنی.

فشار های دستگاه باید تنظیم گردد، شیر پساب نباید خیلی بسته باشد، چون در این صورت پساب وارد ممبران شده و باعث کاهش عمر ممبران می‌گردد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی را باید طبق دستورالعمل خاصی نگهداری نمود تا هزینه‌های مواد مصرفی آن به حداقل ممکن برسد. هزینه‌هایی که باعث می‌شود پول بیشتری بابت زمان نگهداری صرف شود باید به حداقل ممکن برسد. به عنوان مثال ممبران دستگاه اسمز معکوس جزو مواد مصرفی گران می‌باشد که هر چه دیرتر نیاز به تعویض ممبران پیدا کنیم بهتر است.

مشاوره خرید آنتی اسکالانت فلوکن 260

به منظور مشاوره، بررسی و استعلام قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260، با ما تماس بگیرید.

4/5 - (1 امتیاز)

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا