آنتی اسکالانت فلوکون 260

آنتی اسکالانت فلوکون ۲۶۰  چیست؟

پیشگیری کننده رسوب ممبران آب شیرین کن. آنتی اسکالانت فلوکون ۲۶۰ از مهم‌ترین عوامل ضد رسوب داخل ممبران ها می‌باشد و باعث می‌شود دستگاه و فیلترها و ممبران ها شست و شو شوند و جلوگیری می‌کند از هرگونه گرفتگی و کیپ شدن منافذ بسیار ریز ممبران ها

آنتی اسکالانت فلوکون ۲۶۰ بیشتر در دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی استفاده می‌شود و کارش هم به این صورت است که داخل ورودی دستگاه و مخازن از این آنتی اسکالانت فلوکون ۲۶۰ استفاده می‌کنیم و باعث می‌شود مواد موجود در دستگاه و لوله‌ها حلالیتشان بالا برود و باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی و جلوگیری از اوت شدن ممبران ها می‌شود

در هر دستگاه آب شیرین کن بالاخره به علت سنگینیه آب ورودی و مواد موجود در آب روی سطح ممبران آسیب می‌بیند و دچار گرفتگی می‌شود و باید ما از مواد ضد رسوب استفاده کنیم که معمولاً از آنتی اسکالانت فلوکون آتیه استفاده می‌کنند مصرف کنندگان

تشکیل رسوب زمانی آغاز می‌شود که غلظت یک نمک از حلالیت آن در شرایط محلول بالاتر رود.

هسته‌های اولیه کریستال نقش کاتالیزوری را برای تشکیل کریستالهای بیشتر از نمک بازی می‌کند. این کریستالهای نمک به شرط اینکه به اندازه و جرم حجمی لازم برسند از حالت معلق خارج می‌شوند و شروع به رسوب‌دهی می‌کنند. فرآیند ته‌نشینی رسوب تا زمانی ادامه خواهد داشت که یونهای تشکیل دهنده نمک در محلول به صورت فوق اشباع باشند.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

به دلایل زیر روی سطح ممبران رسوب می‌نشیند.

بالا رفتن غلظت مواد شیمیایی، بالا رفتن PH آب، و…

که ما برای مهار این نوع رسوبات رو سطح غشا باید از آنتی اسکالانت فلوکون ۲۶۰ استفاده کنیم

آنتی اسکالانت مثل خون در رگهای انسان است مثل روغن در ماشین است یعنی نقش بسیار مهمی در است و ما باید از آنتی اسکالانتی استفادهتی کنیم که کیفتی بالا داشته باشد و پیشتهاد ما به شما آنتی اسکالانت فلوکون آتیه است.

همانگونه خون در رگ‌های انسان خیلی مهم است و نقش مهمی در سلامت بدن اجاد می‌کند، چه گردش آن و چه این که رسوب داخل رگ‌ها ایجاد نشود و قلب به خوبی پمپاژ کند و ما باید سعی کنیم که خون در رگ رسوب نکند و یا اینکه در خودرو روغن خیلی مهم است و همیشه توصیه می‌شود روغن مرغوب استفاده شود در ماشین که عملکرد بهتر شود باید روی انتخاب آنتی اسکالانت مرغوب برای دستگاه تصفیه آب کشاورزی نیز توجه کرد.

در این چند سالی که شرکت آتیه انرژی در زمینه ساخت آب شیرین کن صنعتی کار می‌کند انواع و اقسام آنتی اسکالانت های موجود در بازار تست شده است و مورد ارزیابی قرار گرفته است.

در نهایت بخاطر اهمیت موضوع پیشگیری از ایجاد رسوب روی سطح ممبران به این نتیجه رسیده‌ایم که آنتی اسکالانت فلوکون ۲۶۰ دارای کیفیت بالاتری نسبت به مشابه تولید داخل و خارجی آن دارد.

آنتی اسکالانت باید بتواند مانع از رسوبگزاری شود البته لازم به ذکر است بعضی مواقع علت‌هایی دیگری در اوت شدن ممبران نقش دارد –مثلاً در کنار استفاده از آنتی اسکالانت فلوکون ۲۶۰ باید نگهداری از دستگاه هم به خوبی صورت پذیرد. مثلاً تعویض فیلتر میکرونی، یا بک واش و احیای فیلترهای شنی، کربنی

فشار های دستگاه باید تنظیم باشد، شیر پساب نباید خیلی بسته باشد-چون در این صورت پساب وارد ممبران می‌شود و باعث کاهش عمر ممبران می‌شود

به منظور بررسی و خرید محصولات، بر روی دستگاه تصفیه آب صنعتی کلیک کنید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی را باید طبق دستورالعمل خاصی نگهداری نمود تا هزینه‌های مواد مصرفی آن به حداقل ممکن برسد. هزینه‌هایی که باعث می‌شود پول بیشتری بابت زمان نگهداری صرف شود باید به حداقل ممکن برسد -به عنوان مثال ممبران دستگاه اسمز معکوس جزو مواد مصرفی گران می‌باشد که هر چه دیرتر نیاز به تعویض ممبران پیدا کنیم بهتر است.

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا