اخبار

سیستم تصفیه آب گلخانه و آب شیرین کن گلخانه

تصفیه آب گلخانه جزو اصلی ترین فعالیت های شرکت آتیه انرژی تلاش می باشد که خدمتی است که به کشاورزان در راستای تصفیه آب صنعتی صورت می گیرد.

تصفیه آب گلخانه در شهرک هایی که مشکل شوری آب وجود دارد اهمیت بالاتری دارد -اصطلاح دیگر تصفیه آب گلخانه ، آب شیرین کن کشاورزی آتیه انرژی می باشد.

تصفیه آب گلخانه با استفاده از روش اسمز معکوس آتیه انرژی   در کلیه صنایع مرتبط با آب نیز دارای اهمیت است که می شود از آن به احیای بخش کشاورزی اشاره نمود.

با توجه به شور شدن آب های زیرزمینی و برداشت های غیر مجاز میتوان با تصفیه آب گلخانه ، آب های با هدایت الکتریکی بالا را نیز به قابل استفاده در بخش کشاورزی تبدیل نمود.

شرط خاصی وجود ندارد وقتی شما ای سی آب را پایین می آورید دیگر هر محصولی میشود کشت کرد -هم کشت های زراعی و هم کشت های باغبانی.

سیستم تصفیه آب گلخانه و آب شیرین کن گلخانه

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

تصفیه آب گلخانه در کشور ما بین گلخانه داران و کشاورزان مورد استقبال قرار گرفته است به شرطی که تامین بودجه مالی آن با مشکل خاصی مواجه نشود .چون کشاورز ها باید هر مقدار که هزینه میکنند بازگشت اقتصادی سرمایه داشته باشند.

بیشتر بخوانید: تصفیه آب صنعتی به کمک اسمز معکوس

ما در کشاورزی یک سری محصولاتی داریم که مقاوم به شوری هستند که شاید لازم نباشد ای سی آب خیلی پایین باشد. ولی در محصولات حساس حتما باید با تصفیه آب گلخانه آب را شیرین نماییم.

لازم به ذکر است که این شرکت در جزیره هایی که آب شیرین نیز کم است فعالیت های خوبی داشته است که از آن جمله می توان به آب شیرین کن صنعتی قشم اشاره نمود.

در کل اگر میشد حتی بحث تصفیه آب دریا نیز در اولویت سیاست دولت قرار میگرفت برای نجات بخش کشاورزی و صنعت مفید بود -مثلا با یک لوله کشی آب را از شمال کشور یا جنوب کشور به مناطق مرکزی ارسال کرد و با تصفیه آب سختی آن را گرفت

مناطقی از کشور بوده است که خاک حاصل خیز داشته اند ولی چونکه آب مناسبی نداشته اند کیفیت محصول پایین اومده که نشان دهنده این است که آب نرم خیلی تاثیر مستقیم دارد در بالارفتن راندمان محصول

به هر حال کشور ما ناگزیر است که از حداقل آب حداکثر استفاده را ببرد -ماباید شیوه های آبیاری را اصلاح کنیم و با استفاده از تصفیه آب گلخانه کیفیت آب را بالا ببریم و درنهایت با آبی که منجر به تولید محصول خوب می شود کشاورزی را انجام بدهیم

در زمان های قدیم چون برداشت بی رویه از چاهها زیاد نبود آب های سطحی برداشت می شد و نیازی به نصب تصفیه آب صنعتی و یا اب شیرین کن نبود ودر هر محصولی که قصد کشت داشتیم راحت بدون هیچ گونه محدودیت این امر صورت میپذیرف

ولی در حال حاضر چون ما مشکل عیر کارشناسی مصرف کردن داریم این مشکل خودش را نشان داده است

تصفیه آب گلخانه در سراسر کشور انجام شده است ولی در شهرهایی که سختی آب بالاست خب اهمیت بالاتری دارد .به همین دلیل باید برای نجات کشاورزان عزیز به این نکات توجه بیشتری کرد که باعث بالاتر رفتن راندمان گردد

به عنوان مثال اگر کشتی زراعی باشد و درامد چندانی نداشته باشد که بتواند هزینه تصفیه آب گلخانه و همچینی مواد مصرفی آن را پوشش بدهد ما نمیتوانیم کاری به پیش بببریم ولی فرض بفرمایید محصول پسته باشد که ارزش آن را داشته باشد که رویش هزینه کنیم آن موقع قضیه فرق میکند

ولی باید روی آن کار کرد که به هدف برسیم ، تصفیه آب گلخانه راهی برای سود کردن بیشتر در کشاورزی

کشاورزی همش زحمت است و کمتر سود

در مقالات بیشتر سعی میکنیم بیشتر روی هدف های دیگر اسمز معکوس و آب شیرین کن صنعتی زوم نماییم

تمرکز آب شیرین کن کشاورزی تهران و سایر شهر ها لازم الاجرا می باشد

امید است بتوانیم به کشاورزی کشورمان کمک نماییم

در کل باید روی تصفیه آب کشاورزی نیز بیشتر کار کرد

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا