دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب (آب شیرین کن) نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه نیمه صنعتی در گنجایش های GPD100 GPD 400 و ظرفیت های مورد احتیاج و مصرف مشتریان برپایه نوع آب لب شور و دریایی قابل ارائه است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستورالعمل وکارکرد کارایی فیلتر های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، آب تصفیه کن به روش اسمز معکوس:

مرحله نخست:

فیلتر پلی پروپیلن pp: توانایی از بین بردن همه ی رسوبات، شن و ماسه، گل و لای، زنگ زدگی لوله ها، لجن، ذرات معلق تا دقت ۵ میکرون.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

قیمت دستگاه فقط و فقط یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان می باشداین دستگاه دارای مخزن پایین۵ لیتری می باشد و با هر بار پر کردن مخزن حداقل ۳ هزار بار می توان دستها را ضدعفونی کرد.
دستگاه ضد عفونی کننده دست

مرحله دوم:

فیلتر کربن گرانول که توانایی جداکردن کلر آزاد، سم های کشاورزی، تری هالومتان ها، طعم، رنگ و بوی نا خوشایند را ازآب دارد.

مرحله سوم:

فیلتر کربن بلاک که توانایی آن مثل کربن گرانول است، علاوه برآن که همه ی ذرات بزرگتر از ۰.۰۰۵ میلیمتر را نیز از بین می برد.

مرحله چهارم:

فیلتر RO ممبران، نابودی میکروب ها، قارچ، کیست، انگل، نیترات، ویروس ها، مواد سمی، آب شیرین کن و کم کننده آورنده سختی آب با ظرفت ۰۰۰۱/۰ میکرون.

مرحله پنجم:

فیلتر کربن پایانی: این فیلتر هر گونه طعم و بوی احتمالی نشات گرفته از نگه داری آب در مخزن دستگاه را از بین می برد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

به منظور بررسی و خرید محصولات، بر روی دستگاه تصفیه آب صنعتی کلیک کنید.

ویژگی های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی:

تولید آب تصفیه شده با استاندارد با اعتبار بین المللی (NSF) با گنجایش ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت

نصب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آسان است و در مکان های گوناگون از قبیل رستوران ها ادارات و سازمان های دولتی و تغییر دستیابی سهل و بیشتر به آب تصفیه شده قابل نصب است.

  • ممانعت از رسوب در کتری، چای و قهوه ساز، اتوی بخار و سماور دارد.
  • تبدیل آبهای لب شور به آب شیرین و دلپذیر به وسیله غشاهای اسمز معکوس
  • پیوستن مواد معدنی و کانی های مایحتاج بدن به آب آشامیدنی، پس از تصفیه کامل آن
  • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی توانایی تولید بیشترین ۵۰ لیتر آب تصفیه شده در ساعت را دارد.
  • کمترین دما: ۵ درجه سانتیگراد
  • بیشترین دما: ۵۰ درجه سانتیگراد

زمان عوض کردن فیلتر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی RO:

سفارش می شود که فیلتر های سه مرحله نخست دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی (الیافی ۵ میکرون، الیافی ۱ میکرون، کربن فعال) هر شش ماه به شش ماه عوض بشود.

اگر اب ورودی بیش تر از حد الوده بود، سفارش می شود با تغییر رنگ فیلتر های الیافی و یا افت فشار آب خروجی، فیلتر های سه مرحله نخست عوض.

فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی (RO Membrane) در صورت عوض شدن به هنگام فیلتر های سه مرحله اول، بعضا تا ۲ سال طول عمر دارند.

فیلتر مرحله پنجم (کربن نهایی) بای هر ۱ سال به یک بار عوض شود.

تضمین و تعهد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی:

قالبا سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی، شامل یک سال ضمانت و ۱۰ سال گارانتی است و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب از مرحله تعبیه دستگاه به حساب می اید.

امتیازات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی:

جلوگیری و دفع سنگ کلیه، اقسام سرطان ها، بیماریهای گوارشی، عفونی، پوستی، عصبی و مجموعا ۰۷۰/۰ بیماریها به وسیله دستگاه تصفیه آّب نابود می شود.

نابودی میکروبها، ویروسها، انگل، کیست، قارچ، نیترات، سم آرسنیک، کلر، مواد سمی بدست آمده از آفت کشها، زنگ زدگی لوله ها، رسوبات و املاح مضر، گل ولای، شن و ماسه، رنگ، بو و طعم نامطبوع آب به دلیل بکار گیری از همه ی فیلترهای دقیق با جدیدترین تکنولوی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی. تصفیه آب در آخرین نقطه شبکه لوله کشی در آشپزخانه و موقع مصرف بوده، بدین شکل سد آلوده شدن دوباره آب به وسیله لوله های شهری و ساختمانی خواهد شد.

با دقت به اندازه آن فضای ناچیزی را پرکرده و و به دلیل پیوستن مستقیم و مخزن دار بودن به وسیله یک شیر جدا شده کوچکتر به شکل هدائمی آب تصفیه شده را در به خدمت شما عرضه می دارد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، علاوه بر دفع بیماریها باعث آبکی شدن و چرخش تند خون در رگها، آرامش اعصاب، کارایی موثرترکلیه و قلب، ممانعت از بالا رفتن فشار خون، آفرینش بشاشی و سر زندگی، شادابی پوست، باسازی بافتهای صدمه دیده، ممانعت از به وجود امدن جرم بر روی دندانها، رفع بوی نامطبوع دهان، کاستن از دلهره و… خواهد شد.

با توجه به اینکه نباید بیشتر از ظرفیت دستگاه تصفیه آب از آن کار کشید لذا بهتر است دستگاه با ظرفیت کامل کار نکند و معمولا یک مقدار بیشتر از نیاز به آب تصفیه ظرفیت را بزرگتر گرفت تا فشار کمتری به دستگاه وارد شود و خرابی ها و استهلاک آن کمتر شود.

به عنوان مثال اگر روزانه ۱۰۰۰ لیتر آب تصفیه شده نیاز داریم باید دستگاهی تهیه گردد تا بتواند روزانه ۲۰۰۰ لیتر آب تصفیه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پیش فاکتور جهت خرید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تلفن:۰۲۱۸۸۴۲۰۸۷۸

آدرس شرکت آتیه انرژی تلاش بر روی نقشه گوگل

شرکت آتیه انرژی

شرکت مهندسی آتیه انرژی تلاش بادراختیار داشتن کادری متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه ی مشاوره و طراحی ، ساخت وتولید سیستم ها و فرایندهای جدید تصفیه آب، ساخت واجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی و پکیج های تصفیه فاضلاب، خدمات خود را بدین شرح اعلام میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا